bugün

kilo almak isteyen bir kadınsa üzülür. kilo vermek isteyen bir kadınsa sevinir.
genelde av taktiğidir emme bazen gerçekten söylenir tabii. ben, genelde, kilo verdiğini bile düşünsem ,toparladın kız iyice, yanaklara bak tombik tombik derim *
yalan olsada diyorum a sen kilomu verdin diye bir seviniyor dünyalar onun olanlar var. gıcıksa sen bana kilolu mu demek istiyorsun felan filan. ne diyim duble pidenin, soslu kebap vari şeylerin yanında diyet kola içip , çikolataları gömüp sabahta süt ve mısır gevreği yiyerek spor yapmadan akşama kadar karpuz gibi oturup kilo veremiyeceğini yüzüne mi söylemem lazım.

bence kilo sağlığına bir zararı yoksa aşırı fazla değilse sorun olmamalı kapitalist düzen tahta gibi olmayı pompalıyarak üstünüzden para kazanmayı hedefliyor.
kısacası kilo takıntısı felan aslında boş ama topluma pompalanan hastalıklı fikirler işte. sonra kadınların morali bozuluyor pisikolojisi etkileniyor. kadınları boşuna üzmeyelim onlar bir çiçek.
Kadınların en hassas en kilit noktasıdır suyuna gidersen puanları toplarsın.
bir durum. yeni neslin tabiriyle bu söze düşmeyecek kadın yoktur. bana kilo vermişsin dedi diye size börek bile açarlar o derece. swh.
kadının sevinmesine sebep olacak davranıştır.
Saçını beğendim demek gibi.
ardından "kime verdin ayol bana da vereydin" diye tamamlanarak rezil edilebilecek cümle...
Dünyalar onun olur.
bir kadına kilo vermişsin.
Gerçek olmadığını bilseler bile mutlu oluyorlar.
gününün güzel geçmesini ve mutlu olmasını sağlarsınız.
kızın gözünde +1 değer kazandıran yegane yalanlardan biridir. her kızın hoşuna gidendir ayrıca.

bu arada kızlar yalan olduğunu biliyor olsalar bile hoşlarına gider hep.
Yatağa giden yolda mübah olan yalan.
Kızı mutlu edecek durumdur. Evet.
''ne demek yani kilolu muyum şimdi ben!'' cevabının alınması muhtemeldir.
Ne sandın boşuna mı aç kaldık cevabına sahip cümledir.
en güzel iltifat.
+Aaa canım kilo vermişsin. Güzelliğine güzellik katmış.
-Ay tişikkir idirimmm.
Şeklinde söylenirse sıkıntı çıkmaz
+17252618182526... milyon puan kazanmanıza yardımcı olur.

Ctrl+shift+c

Motherlode

Gibi bişi..
iki ucu boklu değnek. şimdi iyi olmuşsun demek isterken eskiden ayı gibiydin demiş de olabilirsin. en iyisi kilo-hacim mevzularına girmemek. bırak avrat avrada konuşsunlar bu konuları.
- görmeyeli çok kilo vermişsin serpil.kaç kilo verdin?
- valla şekerim.120 kiloydum şimdi 80'im.
- .....!!!
- noldu mehmet?
- yok birşey anlayan anladı...
deli çağlarımızdı. okulda kızları kodlamıştık. mesela, bir 18 pantolon fatoş vardı. fatma ama fatoş diye takılırdık. çok zayıftı. bir antreman esnasında üst üste 2 pantolon giydiğinden çıkarmadaki zorlanma yüzünden bu lakabı takmıştık.

kimse onunla kilo muhabbeti yapamazdı.
riskli olduğu kadar heyecanlıdır. sevilen biriyse, mutlu olduğunu görmek yeterlidir.
zayıf biriyse bunu söylemek çok büyük tepkilemler doğurabilir.