bugün

Arkadaşın söylediği gibi; güven ve sadakat. Sadakat yoksa ilişki zaten bitmiştir, güven yoksa sallantıdadır, artçıya ihtiyaç duymadan zaten yıkılır.
Bir ilişki.
Sadakattir bence.
bilmiyom, ama çok da önemli değil, çok şey istiyorsunuz, kendimi ab nin yanında türkiye gibi hissediyorum.
durustluk tabiki!
saygı, güven, sevgi.
konuşabilmektir.

eğer aynı frekansda olduğunuz, sohbet etmekten keyif aldığınız biriyle beraberseniz her türlü sorunu çözebilirsiniz.
kendin olmak. sonrasında ne rol yapmak gereği kalır ne de aptal aptal strateji yaparsın. zaten hala ilişkimi korumak adına strateji yapaıyorum ben ya tribine giriyorsan sokayım içinde bulunduğun ilişkiye. hergün kontrollü davranıp neyi nerde konuşayım nasıl davranayım diye otokontrolün oluşmuşsa kusura bakma ama senin karakterin oluşmamış oturmamış. ayakta olan tek şeyde maalesef senin zikin. onun derdine de kendini harap etme. adamlar şarkı bile yapıyor.
(bkz: live your life you gotta find own way) .
ilişkinin can damarıdır, ilgi.
Karşılıklı sevgi ve güvendir.
sadakat ve gurur.
Tek kelime ile 'güven'.
umursamazlık seviyesi.

istenilen ilgiyle ters orantılı bu.
ne kadın ne de erkek partnerinin de bir birey olduğunu unutmalı.
''evin reisi benim'', ''benim sözüm geçer'', ''baskın olan benim'' gibi anlayışlar ilişkiyi bir noktadan sonra ayrılığa götürür.
a)...
b)...
c)...
d)...
e) hepsi

kişiden kişiye değişecek şeydir.
sadık olmak, güven vermek, güven duymak ve dahasında en mühimi, o duyulan güvenin boşa çıkmadığını görmek, göstermek en önemli şeylerden biridir ilişki adına.
saygıyı ve güveni yitirmemek.
klişe yapmaya geldim.

3s kuralı gereklidir. sevgi,saygı ve sadakat. Aynı zamanda bir ilişkiye başlamak göt ister. Yani güven, özveri, tecrübe. Olaysız dağılıyorum..
Saygı, sevgi, sadakat ve güven.
(bkz: vizyon)
Saygı evet evet kesinlikle saygı. ilişkiyi saygıyla beslemek ölümsüzleştirir.
Karşılıklı saygı. Bu oldu mu gerisi hallolur.
güven. önce güven olması gerekiyor, gerisi kendiliğinden gelir; bir domino taşı misali.
ilşkini cinsine göre değişir:

ipe tutunarak kuyuya iniyorsanız ipin sağlamlığına ve ipi tutana güvenmek zorundasınız.

sözlükte sohbete başlamışsanız, eğer frekans tutmazsa, sohbet birinci vitesten sonra boşa atar.

sevgiliyle sohbet ediliyorsa leblebiyi leb demeden anlamak zorundasınız.
anlaşabilmen lazım. en önemli şey kafa dengi olmak. eğer kafa dengi diilsen ne seks adam gibi olur, ne oturup bi konuda konuşabilirsin...

iki haftayı bulmaz, ulan şimdi şu konuyu bu kadına söyleyecekl olsam direk beni karşısına alır, dersin. zaten onu dediğin anda kadından uzaklaşmış olursun.

bak abin olarak şunu söylememe izin ver; eğer kafa dengi bir kadın bulamamışsan,inan bana senin için yalnız yaşaman daha iyi bir şeydir. inan ki, çok geçmeden,ulan ben yalnızken resmen daha mutluydum be yaa, demeye başlarsın.

ilk kural...kendini "prenses" sanan kadınlardan uzak duracaksın. onlar adamın hayatını köreltirler.

ilk en en en önemli şey- anlaşabilmen lazım, konuştuğun zaman onun seninle aynı dili konuşup konuşmadığını anlarsın.

sırf ilişkim olsun diye ilişki olayına sakın girme. yalnız yaşa, senin için daha iyidir.