bugün

sabah kalktığınızda bir daha bu kadar içmeyeceğim demenizi sağlayan durum demek isterdim ama içmeyle alakası olmadığı gibi neyle alakası olduğunu da bilmediğim durum. resmen tertemiz ev ama çıkıyor arkadaşım. benle bir gece geçirmek istemiş. hayır o kadar saygı duydum ki bir de. bildiğin öldürmedim. normalde yattığım herkesi öldürürüm çünkü. o ilk oldu. dedim arkana bakmadan git. canını bağışlıyorum dedim. gitti. kustum sonra.

(bkz: yazarın delirmesi)
hamamböceği deyince benim aklıma başka bir şey geldi ama onlar öyle yatmıyordur eminim. neyse hamamböceğinin ezilmesiyle sonuçlanan durumdur diyeyim bari.*
bir başkasının başına geldiğinde gülmekten yere yatma sebebi olurken sizin başınıza gelince kendinden iğrenme, üç beş gün kendine gelememe gibi durumları meydana getirmesi muhtemeldir.
(bkz: hamama giren terler)
yatak hamamdaysa sorun olmayacak olan eylem. şudur ki;

hiçbir hamamda hamamböceği yoktur. veyahut beni yemiş olabilirler. hayır zaten yatağın hamam da olması ayrı gerzeklik. çok kafam karıştı şimdi sözlük.
makbule tokmak in kocasi olmaktır.
(bkz: ancak bir öğrenci evinde olabilecek şeyler)
barda kafan güzelken ayar verdiğin o güzeller güzeli hatunun sabah güneşi yüzüne vurunca ve sarhoşluk gidince insandan çok hamamböceğini andırması durumu...
Hamamböceği ile muhabbet ilerleyince,bir kaç geceden sonra yatakta geçecek dialog şöyle olsa gerek;

HamamBöceği - Abi az kaysanaya bütün yorganı almışın¿?
Bensenobizsizonlar - Has.iktir lan,beğenmiyosan zittir!
Hamaböceği -Abi ama.. amam.. ya.
bensenobizsizonlar -DIT!!:.