bugün

bir günlüğüne sol taraftaki meleğin insafa gelmesi sonucu yapılacaklardır.
rakı içerdim. Çok kötü kokuyor ama tadını merak ediyorum amk.
normal hayata devam etmek. yani alkolün dibine vurmak, çılgınlar gibi sevişmek falan.
tanıdığım, "günah olmayacağını bilsem intihar ederdim" diyen tüm insanları toplayıp buyrun burdan yakın demek.
(bkz: allah görüyor sonuçta)
Dunyanın en guzel kadınlarını. Anladınız.neyse.
tüm gıcık olduğum, sinir duydugum insanların arkasından konusup dedikodusunu yapıp, içimi dökmek. oohhh. adlarını bile çıkarırım ulen.
sokakta osbir çekmek.
intihar etmek derim ben de. hepsini sollar geçer.
sırf cehennem endişesiyle müslüman olanların zihnindeki bastırılmış çılgın fikirleri görebileceğimiz bir gün olurdu.
saymakla biter mi aga. günahtan bol ne var.
adam öldürmek.
intihar etmek.
işkence etmek.
Girilen entrylerden de anlaşıldığı üzere iyi olmayı dini / dini korkuları gereği başarabilen insanların açmış olduğu başlıktır.
iyi olmanın dinle uzaktan yankından ilgisi yoktur, günah / sevap diye iyi olmaya çalışıyorsan yalakacının tekisin o kadar.
iyilik insanın özündedir.Günah olduğu için yapmayı isteyip yapmadığın şeyler varsa kendini kandırıyorsun demektir.
intihar edilebilir.
bir başbakan öldürmek.
dünyanın yerle bir olduğunu görebilme lüksüne erişmek isterdim.
Sex drugs and rock'n roll.
ateistim olduğum için her günüm günahsız ama seks partileri yapmıyorum tabi. müslümanlara bak sen.
yazılıyor mu da amk. normalde monoton hayatım var inançlı olup o kafaya gelsem yine hiçbir bok yapamayacaktım.
işkence.
başkalarının haklarını yiyenlere, tecavüzcülere...
herkes içki içer karıya gider ve herhalde sinirlendiği kişileri öldürür. Kısacası anarşi oluşması için yeterli şeydir.
direk intihar.
Şimdi ne yapıyorsam aynısını yaparım.
günah mı yazılıyodu lan? yoksa siz sevap yazıldığı için iyilik yapanlardan mısınız?
görsel
holy şirk
Iyi de, hayatınızı, bu sevap bu günah diye mi yönlenlediriyorsunuz?

Insan olma yetisi kullanılmıyor mu?

Örnek: ben hırsızlık yapmıyorum. Günah veya sevap diye değil; insan olmanın vasfı olduğu için.

Böyle bir çok örnek verilebilir.
güncel Önemli Başlıklar