bugün

evet efendim...

bir gece ansızın izmir'e gidip bekaretsiz bakışlı şuh kahkahalı ve gayri ahlaki davranış içerisinde bulunan ahlaka mugayir suratlı bayanların alayını 97 oktan kurşunsuz benzin dökerek yakmaktır. izmirli bayanların ahlaka aykırı davranışlar sergilediğini hepimiz biliyoruz. yani örnek vermem gerekirse bakire olmamak, kordonda sevişmek, biraizm gibi sapkın şeylere inanmak, ateiste şeytana tövbe bismillah puta tapmak vs.
bu yüzden de dinimizin kuralları gereği başı açık ve sütyensiz gezen bayanları uyarmalı, uyardıktan sonra ise dövmeliyiz. bununla da uslanmadıklarında anca bu yapılabilir. ben ve benim gibi dürüst, iyi kalpli ak partililerin sabrı taşmak üzere ona göre herkez akıllı olsun. bir gece ansızın yakıveririz izmir'i ulan!

(bkz: bir gece ansızın 82 alsancak 83 bornova 84 gaziemir)
(bkz: 31 çekerken çıkan ısıyı fazla ciddiye almak)
(bkz: yakarım romayı da yakarım)
katılacağım eylemdir. yozgat'ın çorum'un kızlarını kötü etkileyen izmir kızları cadıdır. artık uslanmayan bu kızları yakmak gerekir. al yanaklı anadolu kızlarımız, izmir kızlarını görüpte "ben de sevişecem ben de bira içecem" demesin.
yavaş yak da bir yerin tutuşmasın! denilmesi gerekendir.
teknik olarak imkansız ve başarısızlık ile sonuçlanacak eylem girişimidir.

(bkz: vermiyorsa kendini yak)
suça teşvik mahiyetinde bir hezeyandır.
(bkz: bu sefer olmadı hbbia)
(bkz: bir gece ansızın gelebilirim)
izmir kızlarından geliyor;

ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın.
(bkz: yobazların aklının fikrinin sekste olması)

(bkz: sözlükteki izmir kompleksi)
orası gavur izmirdi hani.neden karışıyorsunuz gavursa eğer bırakın bizi kendi halimize . çok uğraşmayın izmirimizle.
izmirin kızlarının güzelliğine duyulan kıskançlıkla yağılan eylemdir. ehems ben de bir izmirliyim, çok baskın atlattık çok.
ben de müslümanım ama bu nasıl bi düşüncedir hiç bir dinde böyle bi düşünceye yer yoktur hem sana mı kaldıki.
(bkz: denizin dibinde kibrit çakmak)
izmirli kızlar tarafından, yapmayı düşünenin malum yerlerinin tutuşturulacağı eylem.*
(bkz: bir gece izmir i yakıp tüm kızlara basmak)
bunların hepsini denize döktük sanı-yorduk saklananlar işbaşı yapmış .
bir gece ansızın başa gelen vahim olayın travması sonucu kalıcı hasarın ödem de beyin yapması durumu.
kent kartın 90 dk aktarım bedavasının geçerliği olduğu süreyle kısıtlı olacak olan durum.
izmirlilerin "aşırı" çağdaşlığı ile gocunanların hangisi izmir kadar sahip çıkabilmiş cumhuriyetine merak ediyorum doğrusu.
yakmayı düşünülen izmir kızları bayraklara dolanıp cumhuriyet meydanından kordona kadar dizildi siz evinizde izmir kızlarını düşünerek 31 çekerken.
sapkınlık sizde.

(bkz: boşuna içlenmiş anlaşılan)
(bkz: göt ister)
islam a yakışan en güzel harekettir.
izmirde kız bulmak zor olduğu için zor olacak eylem.