bugün

aslinda ba$ligimiz sikindirik bir futbol maci icin milyon tane ba$lik acmak idi; ancak olumsuz hava ko$ullari nedeniyle ini$ takimlarimizi acamadik, bu nedenle hostes pilotla kokpitte yiyi$iyo $u anda.

bu konu hakkinda daha once de entryler girilmi$ti. futbol maclari oncesi ve sonrasi sozlugun kitlenmesi, sol frame'in tansa$'tan kiymalik koyun pipisi almasi gibi yorumlari duyduk. bagyan yazarlar ozellikle sitemliydi, gerci ben de sitemliyim, biraz daha kasilsa 21 ekim 2008 fenerbahce arsenal maci ba$ligina recep tayyip erdogan ba$ligindan daha cok entry girilecekti, ama olmadi, doymadim doyamadim sensizlige sozluk.

sabah saatlerinde bogaz koprusu akar vaziyette iken gozume carpan ba$liklari ili$tirmek isterim:
selcuk sahin in futboldan para kazaniyor olmasi
cumartesi den 5 yiyecegi belli olan takim

ki, bu verdigim ba$liklar hicbir $ey degil. sadece ridvan diye aratirsaniz zaten happy tree friends vidyosu cikiyor sol framede.

zaten bugun butonuna basinca ilk be$te gozuken bir 21 ekim 2008 fenerbahce arsenal maci (65/ an itibariyle, ben bu entry i girerken bile teletabiler gibi sayilari artiyor) ...

tamam abi, anliyoruz futbolu seviyorsunuz, takim tutuyorsunuz, hadi buna bir $ey denmesin. ama be guzel karde$im, nedir bu herkesin kendini bir ertem $ener sanmasi, bir hincal uluc kiligina burunmesi? adamlarla hemen hemen her futbol macinda dalga geciliyor, ayni tipte milyon tane entry var $u arsenal maci ba$ligi altinda.

benim de yapmi$ligim var da, skindirik bir mac icin 416 entry ne demek lan? onune gelen yorum yaziyor, ekle butonunu 7 kez degi$tirdik, son taktigimizin ustundeki yazilar silindi, yalama oldu buton. onu da geciyorum artik, tek bir ba$lik altinda sacmalansin tamam iyi guzel de, sen ne diye, arsenal maci sonrasi aziz in bikini giymesi diye ba$lik acarsin ki?

moderasyonu goreve davet etmiyorum, onlar napsin aq. fanatikler akilli olsun akilli. arsenal fener'i yenmi$, ama galatasaray/be$ikta$'lilar da gidip, arsenal'in fener'e 5 soktugu mac, off nasi siktiler ama, fener zenci sever tandansli entryler girmesin artik, pls t$k asl ltf?

turksel zuper lig hic bitmesin, sozluk futbol muhabbetiyle zkilmesin.

(bkz: pokemonlar el ele a$h ile misti super lige)
-abi koş koş offside oldu başlık açmamız lazım gelir.
-heee bende demin yengeni s.ktim onada başlık aç.
-?!??!
-oğlum şu sözlüğe ota boka başlık açma m.na koyim

gibi konuşmaların sonucu açılan başlıklardır.
o maç için bir milyon birinci başlığı açmak var bi de:

(bkz: bir futbol maci icin milyon tane baslik acmak)
çocukluk yıllarında okuldan kaçıp arka bahçede top oynama arzusunun bir ömre yayılmış hali.
sözlüğün bekçilerini her zamanki gibi rahatsız etmiştir. çünkü server'ların paralarını onlar veriyor ya onun için. database'lerinin dolmasını istemiyorlar yani.
futbol maçının önemine göre gerçekleşen hadise.
futbolun heyecanına vakıf olamamış, futbolu entellektüel cahiller gibi yalnızca kitleleri uyutmak için icad edilmiş bir faaliyet olarak görenlerin rahatsız olduğu konu. evet futbolla yatıp futbolla kalkıyoruz, takımımızın formasını giyip stadları dolduruyoruz, ama senden daha mutluyuz.