bugün

müzik zevkinden dinlediği isimlerden.
Hatunun oyununa gelmiyorsa zekidir.
sizi terk etme nedeninden tabi ki.
Esprilerinden olabilir.
politik secimine gore.

bir erkek olarak ben once buna bakarim.
Kızların peşinde değilse zekidir.
adriana limadaki sıradanlığı gördüğünde.
canım benim o kadar yedik içtik tatmadığımızı da gördük. birçok şeyden on dakikada anlarım. zaten erkeğin aptal olanları ve kapris yapanları hiç çekilmiyor. yaradan düşman başına vermesin.
mizah,mizac.
bundan.

görsel
ses şiddetinden. zeki ise düşük desibel, salak ise bağırarak konuşur.
en yakın iki kız arkadaşlardan biriyle flört ediyorsa ve diger kızı da ınstagramdan takibe alıyorsa zeki degildir.
Zeki yanları hiç görülmemiştir.
bi insanın zeki olup olmadığının tam olarak anlaşılmasının mümkün olmadığını düşünmekle beraber,ortamda az konuşan, matematiksel hesapları hızlıca yapan, mantık gerektiren olaylarda öne çıkan erkekler zeki gelirler bana, ha bir de renkli gözlü erkeklerin zeki olduklarını düşünürüm hep.
IQ testi sonuçlarından.
paçalarından.
genellikle über zekaları paçalarından akar.
bir erkek sempatik ve nazik ise zekidir.
dönüp dolaşıp size geldiğinde.. zekasını geç de olsa devreye sokuyor demektir ama kaç kere.. o önemli.
üç beş on yüz bin baloncuk gönderiyorum kendilerine.
*
Kendini kanıtlamak için fiziksel kuvvetini ön plana çıkarmaya çalışmıyorsa büyük ihtimalle zekidir.
Baştan çıkaramıyorsan zekidir.
Daha sen konusmadan konusacaklarini, adim atmadan atacagin adimi biliyorsa korkun.
(bkz: en çok bana soracaksınız)
Sinan Akçıl dinliyosa zekidir.
Başlığı zengin olduğunu anlama yolları anlayıp gardımı almıştım ki olay çok başkaymış. Son zamanlarda gördüklerimden sonra; 'ıyy kıtap mı okumam kı ben vaktim yok.s.s', 'ne o kim yönetmen mi?', 'o ne ya öyle müzik mi olur sırf gürültüüü.s.s.' diyorsa kaçınız zekasını sorgulayınız.
Çoğu şeye aman boşver baska bi yolu bulunur yada salla gitsin diyorsa zekidir. Hayati anlamıştır.
Geveze değilse zekidir.. Lüzumsuz çok konuşan insanları akıllı bulmuyorum ben..