bugün

gozu disarida imaji verdigi icin.
(bkz: gozu disarida olmak)
kızların talebinin günümüzde, ''adam gibi adam'' olmadığı için de olabilir elbet...
platonik kalmıştır, yani vardır aslında ama sadece kendi biliyordur, görüyordur felan...
doğru zamanı bekliyordur, laf olsun diye bir kızla takılmak istemiyordur. (bkz: hematom)
kendine güveni yoktur. reddedilmekten korkar. içine kapanık olabilir.
platonik aşkı vardır, özgüven eksikliği falan filan diye devam eder. çünkü tipsizlikten ya da parasızlıktan sevgilisi olmayacak adam yoktur. her adam istediği her kadını tavlayabilir(türk kızları hariç). her malın alıcısı vardır sonuçta.
aradığını bulamadığı için olabilir, olmayadabilir. nasip önceliklle tabii. *
kimileri aşırı utangaç olabilir. sadece sıkı ve kocaman bir kucak onlar için yeterlidir.
asosyaldir asosyal. kendimden biliyorum. ortama muhabbete girme ondan sonra benim yatağımda neden bir angelina jolie neden

bir adriana lima neden bir kim kardashian yok diye ağla. ama yine de bir sevgilisi olur. hatta iki sevgilisi olur.

(bkz: elizabet)
tek kişi yetmiyordur.
arayış içinde olmadığı için olabilir, mesela bir yere gittiğinde ortamdaki kızları kesmek yerine eğlencesine bakıyordur... dur lan benim bu yüzden sevgilim yok galiba amk.
bir çok nedeni olabilecek durumdur. beklentileri büyüktür ve buna uygun kimseyi bulamamıştır. ya da eski dalgasını unutamamıştır herkes de onu arıyordur ve bu yüzden kimseyle birlikte değildir ya da gaydır amk ne bilim lan ben *
mühendislik fakültesindedir.
ne istediğini çözememiş erkektir. önce ne istediğini bilmelidir.
seviyorsa gidip konuşmuyordur veya hayallerindeki hatunu bekliyordur.
(bkz: ben)
hayal kırıklığına uğramış,bir daha hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyordur.bağlanma problemi vardır.tipsiz,ukala kendini beğenmiştir,cekilmezdir.kızlara ilgi duymuyordur ki bu biraz risklidir.
mükemmelliyetçilik anlayışı:beklentisi mükemmellikten yana olan adamın sevgili olma ihtimali sıfırdır.bu durumun tam tersi de geçerlidir;kendisinin mükemmel olmadığını düşünmek de erkeğin sevgilisinin olmamasının nedenidir.
yeter artık sokarım böyle ilişkilere demiştir. canı istememiştir, skine bile takmıyordur artık.
hayata dair başka planları vardır !
çok iyi bir insandır.
istemiyodur, olmaz.
kendine gore biri karsisina cikmamistir. Yanlis kisilerle birlikte olmaya calismistir.
odun kontenjanından dahil olduğum grup. olmayınca olmuyor arkadaş. ayrıca edindiğim istatistiki veriler sonucunda hangi kıza yazsam * en geç 2 hafta içerisinde başka biri kapıyor kızı. en iyisi oluruna bırakmak. uğraşınca da olmuyor.
laf yapmayı bilmiyordur.
cevabı belli bir soru. eğer soru başlığa cevap entry giriyorsa, olmaması normal.