bugün

Her erkeğin sahip olmak istediği kız modelidir.

Aramakla kolay kolay bulunmaz bu tip kızlar, birden, hiç haberiniz yokken girer hayatınıza. Içinde bulunduğunuz yanlış olguların ve olayların farkına varmanıza yardımcı olur. Hayatta hiçe saydığınız zamanın önemini kazandırmak ile başlar bu çeki düzen ve bir farkındalık yaratır size...

okumanın önemini kazandırır size ve bunu öyle güzel yapar ki romantizm hat safhalarda dolaşır. Yan yana değilken bile aynı satırları okuyor olmanın heyecanı kaplar içinizi...

Asosyallikten ve toplum baskısından kurtulmayı da öğretir. Artık toplumda dilediğiniz gibi hareket etmenize vesile olur...

Kısacası sizi taban seviyeden alarak, tavan seviyeye çıkarır. Belki sonradan kendisi de çıkar hayatınızdan fakat ismini duysaniz bile yüzünüzde bir tebessüm belirir ve ondan hep iyi şekilde bahsedersiniz...
Darısı başınıza beyler.
kaybeden kızdır erkek doğru yolu bulurken kendisi devamlı kötü yollara girecektir.
(bkz: bana yeniden şarkılar söyleten kadın)
kötü yönde de olur.
romantik düşünceler güzel ama bir de gerçekler var bu hayatta. ilişki bittikten sonra, ( kim bitirirse bitirsin önemli değil ) eğer bütün hayatınızı ona endekslemişseniz ki genelde erkek milleti olarak biz bu konuda kimselere pabuç bırakmayız, ilkokul birinci sınıfa başlamış, annesinden babasından ilk defa ayrı kalacak olan 6-7 yaşındaki, sınıfta ağlayan çocuk misali ortada kalırsınız. birdenbire hayatınızla ilgili tüm planlarınızda onun olduğunu farkedersiniz ve yeni planlar yapmak zorunda olduğunuzu anlarsınız. zordur, atlatabilen hayatına devam eder atlatamayanlar ise sözlük ortamlarında ilişkiler hakkında salak saçmalak yorumlar yapar.
Her zaman olumlu yönde etki etmez size. Hayatınızı değiştirirken hayatınızın içine de sıçıyor olabilir.
Evleneceği kadındır.
Erkeğin hayatına soktuğu her kız, hayatını değiştirir. Ama iyi ama kötü. Mesele iyi yönde değiştirecek olanı. Ben denk gelemedim henüz.
Her erkeğin sahip olmak istediği kızdır yazılmış ilk entry de.
Halbuki her kız da hayatını değiştirecek bir erkek arar.
Hayat çok garip.
Dağılmış bir hayatın öznesi olmakta var tam tersi mevcut şartlarda mutlu bir hayat yasamak. Vesselam insanlar tercihlerini yasar.
anneannemdir.dedemin tüm kepaze yaşamına rağmen dört çocuk büyütmüş, dedeme de güzel bir hayat sunmuştur.
Erkegin son sevdigi ve ayrildigi/sevgisinin bittigi kadindir. Bundan bir sonra belki evlenecek ama hicbir sey eskisi gibi olmayacaktir. En son giden degistirmistir cunku hayatini.
Yoktur oyle bir kadin/erkek. Biraz gercekci olalim simdi. Hos duygusal konularda pek beceremesem de;
Kadin erkek iliskisi tamamen cikar iliskisidir. Istekler ve beklentiler kesistigi an kisa sureli de olsa guzel seyler yasanir. Sonra mi?
Hersey boka sarar. Bir kere nankoruz biz. Birisi bizi sevsin isteriz her zaman. Sever daha fazlasini isteriz. Daha fazla sever, bu sefer bunaliriz. Uzaklasiriz, karsimizda ki uzaklasinca da hooop noluyor der bir sekilde kendi kendimize triplere girer aslinda kendi istedigimiz seyi bize veren karsi tarafa kizariz ya da faturasini ona keseriz. Yani bos verin oyle hayatini degistiren kadin/erkek arayislarini. Hayatinizi yalnizca siz degistirirsiniz, digerleri sadece renk katar.
ara sıra insanın aklına gelerek yüzünde gülücükler açtıran kadındır.
gider ve o erkeğin hayatını değiştirir.
Ben değil bir arkadaş.
Hüsnüzanla düşünülen kızdır, peki ya suizanla düşünürsek?.
bu sözlükten bulamayacağınız kızdır. vazgeçin beyler.
gitmistir. kaybolmustur. yok artik buralarda değildir ve giderek yine değiştirmiştir.
Bazen erkeğin kalbine ve hayatına girerek aydınlık katan bazen de erkeğin kalbini ve hayatını terk ederek karanlık getiren kişidir.
normal kızdır.

hayatına giren her kız erkeğin hayatını değiştirir. önemli olan nasıl değiştirdiğidir. örnek verecek olursak: üşendim lan!

ben üşenmeyi ondan öğrenmiştim...
Yok oyle bir kizdir. Olm koca erkegin hayatini erkegin bir hizmetcisi olan kiz degistirebilir mi lan? Utopyadir utopya o gercek olsa duramassin.
bendim. zamanında ne emekler verdim. 28 yaşındaki adama üniversiteyi bitittirdim. dedikodu yapıyordu, doğru olmadığını izah ettim. işyerinde sürekli yaptığı işten yakınıyordu, yanlış yaptığını izah ettim. kendi okulumu derslerimi bıraktım, gittim onun okuluna sınavlarına gittim. kendi sınavlarımı bıraktım, onun sınavlarına çalıştım. sporumu aksattım sırf o ders çalışsın diye. arkadaşlarımla görüşemedim, sırf o ders çalışsın diye. ne yapması gerektiğini yol gösterdim. küçük bir çocuğu büyütür gibi büyüttüm onu. elime ne geçti, koskoca bir major depresyon ve anti-depresanlar. olan bana oldu. ben herşeyimi verdim ona herşeyimi. sabrımı, sevgimi, tahammül etmeyi. ama nalet olsun ki öyle içime işlemiş ki hala özlüyorum onu. evet, bana bu kadar acı çektiren, sınırlarımı zorlayan insanı özlüyorum. bazı şeyler için pişman olsam da yine de özlüyorum.
Değiştirmek için hayatına girmeside gerekmez aslında. Bir kızdan en başında hayır yanıtı almakta çok şey katar insana değiştirir.
geldi ve girdi hayatıma dediğim kızdır. hani öyle etkileri oldu ki, böyle onunla en gıcık olduğum şeyleri bile yaparken mutlu oluyordum... hatta hiç bir şey yapmaya gerek yoktu, sadece yanımda olsun muhabbet edeyim yetiyordu. gülüşü, hareketleri tamamen başka duygular içine sürüklüyordu. tabi yine kendi hatalarım nedeniyle uçtu gitti meleğim...
Erkeğin sevipte kavuştuğu kızdır.