bugün

bütün gün televizyon karşısında yaşamsal faaliyet göstermeyip göbek deliğine kaçmış ekmek kırıntılarını yediği andır.
siz mutfakta birşeylerle ilgileniyorken usulca yanınıza sokulup sizi öptüğü andır.
zeybek oynadığı an.
benim gibi maksimum özgüvenle etrafta dolandığı anlardır.
-gençken- geri dönüşü epey olumlu oluyordu da oradan biliyorum...
efendim yüzme hocasıysa bu er kişi, öğretilen tekniğin pozisyonlarından birini size gösteriyordur. şöyle söze başlar: "işte tam bu sırada beliniz şöyle içe doğru kıvrılırken poponuz da tam şöyle kaldırılırken" der ve hareketi gösterir. siz dahil havuzdaki 13 bayanın hepsi de yaşamları boyu ne böyle bir bel ne de böyle bir popo görmediğini anlar ve gözler faltaşı gibi ağızlar da bir karış açık kalmışkene bir an zaman durur. sonra ayılırlar ve aynı anda herkes birbirine "o neydi be" bakışı atıp gülümser. hocam o nasıl bir bel; o nasıl bir karın? o nasıl bir popo? neyse lafı uzattım ve de bayaaa dağıttım ama anladım ki yunan heykeli gibi bir yüzme hocası istediği her an seksi olabiliyor. en seksi olduğu an ise artık sekse en yakın olduğu andır diye özetleyebilirim. ama yaşamboyu seksilik diye ben buna derim arkadaş.
musluk tamir ederken değildir. *
seksi erkek yoktur az vodka vardır.
gözünüzün bir yere daldığı anda elini omzunuza atıp, bir tane buse kondurduğu andır.
şaşkın ördek yavrusu gibi olduğu zamanlardır.
kamyon tekerleğine işediği andır.
terlediği andır.
sakalını kaşıdıgı andır *hart-hurt* çıkan sesler
Banyodan çıktıktan sonra saçlarının ıslak olduğu andır kanımca. Hele saçlar uzunsa ve duştan çıkınca savurursa olayın bittiği andır.
gerildiğinde görünen kemeri i i i i. duştan çıktıktan hemen sonra çıplak bi şekilde ıslak saçları geriye doğru taradıkları zaman.
saç baş dağılmış, yüzüne vuruyor batan güneş, gözler o biçim ela
işte o andır.
Uykudan uyandığı an olabilir.
gay olmadığı her an seksidir. gay olursa da aktife göre seksidir.
mekandan kalkarken kredi kartı ile hesabı çektiği andır.
Acaba ne yazsam diye düşünürken ve dudaklarını büzüp kafasını hafif mahçup bir ifadeyle kaşırken ki halidir... * * *
Seksi olmaya çalışmadığı andır.
Tıraş olduktan sonra yüzünü havluyla kuruladığı andır.
erkeğin en seksi anı sex yaptığı andır..
seksten sonra seksilik çokta mikinde değildir..
gözlerinin içine bakıp,gülümseyerek seni gerçekten anlamaya çalıştığı andır...
Bayan üstlerine brifing verirken, parfüm kokusuyla hanımların aklını başından aldığı andır
sevişirken.