bugün

Nefes alması .

(bkz: yersen)
çene yapısı.
yeşil çimen gözleri olması. (bkz: ediz çağıran)
temiz giyinmesi, bakımlı olması, düzgün konuşması ve cool olmasıdır.
delikanlı olması.
adam olması.
iyi niyetli olması.

sizi çok çekici kılar ama ananızı da sikerler, çok iyi olmayın. biraz iyi olun.
Özellikle sarışın, gamzeli ve siyah pantolonu vazgeçilmez olmalıdır. Zenginlik bunlardan sonraki en önemli noktadır.
Özellikle sarışın, gamzeli ve siyah pantolonu vazgeçilmez olmalıdır. Zenginlik bunlardan sonraki en önemli noktadır.
Honoré de Balzac tılsımlı deri kitabında, kadınlar tarafından makbul erkeklerin; aptal erkekler olduğundan dem vuruyor.
Geniş omuz, güzel bir gülüş ve gamze. Daha ne olsunn.
gülüşüdür.
kıza muhtaçlık hissi vermemesi

önce ilgi gösterip sonra bi anda ilgiyi kesmesinden mütevellit kızın aklını işgal etmesi

hafif gizemli olması yani kızı kendi hakkında sürekli düşündürmesi

liderlik ve baskın olması vb.
Utanarak söylüyorum ki maalesef 'ulaşılmaz olması'dır.

Böyle böyle götünü kaldırdık milletin.
Aynı erkeklerdeki gibi kadınlar için erkeğin vücudu, duruşu önemliymiş. Özellikle, karın, adonis ve omuz bölgesine dikkat etmek lazım. ( http://basgann.com/erkegi...ucudundaki-en-cekici-yer/ )
(bkz: sürrealist başlıklar)
(bkz: ryan reynolds) gibi bakabilmesi
(bkz: ryan reynolds) gibi gülebilmesi
vicit hatlarının (bkz: ryan reynolds) gibi olması
(bkz: ryan reynolds) gibi ayıp şeyler yapabiliyor olması - hayali bile güzel
kısacası (bkz: ryan reynolds) gibisi olsun, fazla söze ne hacet
Sevdiği kadına gidip seni seviyorum demese de bakışlarıyla, konuşmasıyla kendi için diğer Kızlardan farklı Olduğunu göstermesidir.
Kesinlikle erişilmez olması çekici kılar.
Çekiç sahibi olması, bir erkeği çekici kılan en önemli özelliktir.
kültürlü olması (en azından birkaç konuya ilgisinin olması ve o konularda sohbet edebilmesi),

esprili olması ve samimi gülebilmesi,

takmaması yani en azından öyle davranması ama zaman zaman umursadığını belli eden bazı hareketler yapması,

hafif kemikli bir yüze sahip olması (elmacık kemiklerinin belirginliği ve çene yapısı olarak),

aşırı zayıf veya kilolu olmaması,

yaptığı şeyleri ilgi çekmek için değil normalde de öyle olduğu için yapması,

sanatın bazı dallarıyla uğraşması,

sesinin güzel olması,

çok kaslı olmayıp (hatta olmasa bile olur) yine de çelimsiz olmaması ve zaman zaman atletik olabilmesi,

Kızdan daha uzun boylu olması

Ve tabi eline yüzüne bakılır, en azından normal standartlarda bir yakışıklılığının olması.

Peşin not: böyle erkek varsa gelsin beni de sevsin temalı yorumlar yapacak arkadaşlar için, hepsi bir erkekte olsun demiyorum genel olarak kızlara çekici gelen özelliklerin bir listesini çıkarayım dedim. Benim kişisel fikrim değil yani sadece.
Oturup ekonomi/politika konuşabilmesi, yani en azından sen konuşuyorken ebem gibi "amaan ben ilgilenmiyorum bu konularla" dememesi.

Felsefik düşüncelerimi anlatırken onun da fikirler ortaya koyması. Bence diye başlayan cümleler kurması.

Kızınca öfkesini kusmak yerine anlatması.

Kadınlara karşı neredeyse nötr olması. (gay de olmasın tabi ehehe)

Türk erkeği gibi "ilgi bekleyen bebek" tipi bir erkek olmaması. Yani yemeğini de ütüsünüde ben yokken yapabilecek.
Çocukların olursa bir gün sen ölsen de çok iyi bakabileceğinden emin olmalısın.

Mesela annem ölse çocukları galiba evlatlık vermek zorunda kalırız.

Her neyse. Daha fazla karakter ile ilgili özelliklerdir.

Mesela bugün rüyamda ilgilendiğim beyefendi politik düşünceleri ile dolu bir sms göndermiş.
Uyandım, aldığım tek mesaj "lol'e gelsene" idi...

Üzüldüm sözlük. Çok üzüldüm.
erkek olsun kız olsun yüce Allah'a secde etmesi .
Pektoralis majorlerdir.
Yavşak olmaması, kim olursa olsun küçümser ya da dalga geçer bir şekilde davranmaması, konuşma tarzı ve konuştuğu konular, samimiliği, güvende hissettirici tavrı, bilmediği şeye rahatça bilmiyorum diyebilmesi(ki erkeklerin bir çoğu bunu yapamıyor.) Ve son olarak da karizmatik bir ses tonu ve yiyesiniz elen bir gülüş olursa hiç de fena olmaz. * * *
gülümsemek, güven, iyi giyim, espri anlayışına sahip olmak ve insanlarla iyi iletişim kurabilmek.
tartışılmaz zeki ve kültürlü olmasıdır. Sarkastik kişiliklere de zaafım var birazcık.