bugün

Özgüvensiz olması,
Zeka yoksunu olması.
aklı başında olan kadınlar "vur çekiçle kafasına" zihniyetine sahip erkekleri de itici bulur. aslında çekici böyle tiplerin kafasına geçirmek gerekir.
Yılışık ve haysiyetsiz olmaları olabilir. Mesela bir toplumda rezil edici hal ve hareketler yapıyorsa sevgilisine o işte sıkıntılı bir süreçtir. Böyle olduğu takdirde kimseyle arkadaşlığı olamaz. Ona yakışan daima düzgün konuşup durust olmasıdır.
Şüphesiz ki erkeğin kadını tatmin edememesi. Evet.
aşkı onda öğrenmiştir uygulamayı başkasında yapmak istemiştir.
erkeğin kadını yeteri kadar dövmemesi.
vur çekici kafasına devam
karşı taraftan daha çok bilgi enerji ve deneyime sahipseniz bu her zaman olur, bir erkek ve kız ile ilişkilendirilmemeli.

dediğim gibi karşı cinsten enerji bilgi ve deneyimde üstünseniz ve o sizi bir konularda anlayamıyorsa sıkılırsınız, dengeli ise asla sıkılmazsınız, heyecan arıyorsunuz demektir.
kadın ilişkiye psikolojik olarak hazır olmadığı halde kadın kendisiyle hemen sevgili olsun diye inatlaşarak baskı mekanizmasını​ kullanması.
sevgi ve ilgi gösterirken ölçüyü kaçırması.
kadının gelecekle ilgili yaptığı planları engelleyici davranıslarda bulunması.
kadını kontrol altına almaya kalkışması.
sadece kendi istediğini​n gerçekleşmesi için inatlaşması.
kadını tüm isteklerini yerine getirmeye zorlaması.
beraber yapılması gerekenlere kadınla beraber karar vermek yerine başkalarını devreye sokması.
kadının arkasından gizlice iş çevirmesi.
bir dediğinin bir dediğini tutmaması.
kadın kendisinin istediği gibi davranınca " çiçeğim, böceğim, canım, hayatım" gibi; istemediği şekilde davranınca " seni gördüğümde​n beri çok iticisin. geri kafalısın. karanlığa gömülmüşsun, çıkmıyorsun. donuksun." gibi laflar söylemesi.
kadının kararlarına saygı duymaması.
sürekli kendini övmesi, " her şeyi bilirim. en doğru olanı ben bilirim. en iyi benim." havalarına girmesi.
kadının düşüncelerini yeterince ciddiye almaması.
kendisini sadece abi ve dost olarak gördüğünü söyleyen kadına ilk başta " tamam, bundan sonra dünya ahiret bacımsın" deyip te daha sonra kadının yakın arkadaşlarından birini kullanarak kadının annesiyle tanışıp, kadını zorla sevgili yapmak için kadının annesinin beynini yıkaması.
hayır lafindan anlamaması. her söylediğine evet denmesini zorunlu kılması.
sürekli ajitasyon yapması.
saçma sapan kıskançlıklar sergileyerek ölçüyü kaçırması.
kadının kişiliğine zarar verecek davranışlarda bulunması.
rahatsız olduğu şeyleri en başta kadına söylemek yerine kadını başkasına şikayet etmesi. mesela kadın şehir dışından başka bir şehre dönmeden önce kadını aradığında sadece " merhaba. nasılsın. ne yapıyorsun?" diye konuşup, kadına "niye beni aramadın?" diye sormak yerine kadının arkadaşlarından birini arayıp kadını "beni aramıyor." diye şikayet etmek.
bütün bunlar bir erkekten soğumanın en büyük nedenleridir. sorun aslında dış görünüş, yaş farkı falan değil. asıl sorun budur.
"orospunun tövbesi y.rrak görene kadardır" sözünün ikinci kısmıdır.

erkek veya kız fark etmez,

sevgilim dediği insana aradan iki gün geçince "ben senden sıkıldım"

diyebilen herkes karakter yoksunu iradesiz bir insandır.
o erkeğin değişikliklere, farklılıklara kapalı monoton olmasından kaynaklanabilir. bi de fazla anneci olanlar var tabi. işte bunlar hep sebep.
Gorgusuzluk yapmasıdır. Daha da kotusu sonradan gorme olmasıdır.
sürekli aynı şeyleri konuşması amk başka ne olacak.
ha bir de, sürekli ben merkezci konuşması.
bak gene konuşmayla alakalı.
habire şu kız bana baktı, o kız bana iş attı, diğer kız bana ilan ı aşk etti demeleri yalan olduğunu bildiğimiz için cidden sıkıyor bi süre sonra, hep aynı tavırları takınması, yavşak gibi konuşması.
herkese göre değişen sebeplerdir. sözlük kızlarının yardırdığı sebeplerdir aynı zamanda.

(bkz: sazan avi)
sürekli kendini övmesi.
konustugu seyin ne oldugunu bilmemesi, tutarsizlik, sahiplenmeme.
"sana ne lâzım?" tavrı.

Kendi duruşu, karakteri, kişiliği yoktur. Mütemadiyen sana yaranmaya çalışan bir moddadır, hiçbir şeye sesini çıkarmaz.

Loooooosssseeeeerrrrrrrr.
şüphesiz gitgide büyüyen aptallığıdır.
Dönüp dolaşıp aynı şeylerden bahsetmesi.
Kadın çabuk değişebilen ve değiştirebilen bir varlıktır. Değiştiremiyorsa ve üzülüyorsa sıkılır.
ne istediğini bilmemesi.
sürekli melankoliye bağlaması, madur olduğunu düşünmesi, inatçı olması, kendi yazıp kendi oynaması daha ne sayayım sözlük.
aşırı duygusal ve alıngan olması,çok bağımlı ve ısrarcı olması,cimri olması veya ilk iki şıkkın tam tersi bir durum ve yine cimri olmasıdır.
sürekli paradan siyasetten konuşması, aşırı romantik olması ve en önemlisi pes oynamaması. pes oynamayan erkek mi olur? oluyormuş.
iyi sevişememesi. nereye kadar gider böyle?