bugün

Ben üzülürüm arkadaşlar asla inkar etmiorm yeri gelir kadım için de üzülürüm kim üzmek isterse üzülürüm yani yok canim gelemem demem hiç.
bir erkek için üzülmek demek şunlar demektir,

-içine ağlamak (toplum erkek ağlamaz dediği için)
-olur olmaz her şeye sinirlenip kavga çıkarmak (agresif olmayı)
-alkol sigara kullanıyorsa b*kunu çıkarıp kendisine karşı acımasız davranmaktır.
Türkçe'nin katledildiği başlık.

Yazik.
Erkekler için üzülmeyin ama adamlar için kahrolun lan.
insan değer verdiği için üzülür, normaldir. Ama üz(ül)me durumu olağan hale geldikten sonra da değer vermemeye başlar işte.

biraz insan olun insan.
kapitalizmin gölgesine tasmasının ucunu bağlamış toplumların, erkeklerin elinden aldığı ağlama özgürlüğüne çok üzülüyorum. halbuki o kadar insani, o kadar insanı güçlü kılan bir eylem ki ağlamak... erkeklerimiz ağlayamadığı için bu kadar öfkeli bile olabilir. ben erkek olsam bu özgürlüğümü kimselere yedirtmezdim.

ağlayalım arkadaşlar, duygularımızı kabul edip onlarla yüzleştiğimizde çok güçlü bireyler olabiliriz ancak. güç gösterisi böyle yapılır. bir kadının, bir çocuğun, bir dumbellın üzerinde değil.

ağlayalım arkadaşlar, merhamet tohumları içimizde ancak gözlerimizden döktüğümüz yaşlarla sulandığında çatlar, filizlenir, büyür.

iş dünyasının çizdiği güçlü kadın portrelerine model olmuş, olmak isteyen kadınlar! kadınlarımız... ağlayalım, ancak o zaman daha canlı renkli olabiliriz, ancak o zaman uzanamadığımız ellere uzanabiliriz.

arkadaşlar, ağlayalım. korkmayalım. erkek adam gözlerinizden ve güçlü kadın kollarınızdan öperim. sevgiler...
Benim gibi biriyse üzülmesi gayet doğal. ya ne olacaktı?
hmm. burada gaspci kadin kurbanini, yani parali erkegi, kafese alamamis hemen yani basinda diger tezgahi bilmem cilvesiyle, teshirciligiyle acan kadin kafeslemis parali erkegi, yakin zamanda nafakalar. yoksa hangi hirsiz parali kurbanini soyamadigina, baskasinin gaspi gerceklestirdigine üzülmez, degil mi ablalarim? e siz de biraz dayanismaci olun ablalarim? o nafakalari, altinlari, daireleri ve diger erkeklerden gasp ettiginiz tasinir ve tasinmaz mal varliklarini paylassaniz? biraz da aranizda bölüsseniz nolur yani? Ha anladim, siz birak paylasmayi dayanismayi, dünyadaki bütün canlilarin soyunu kurutmaya niyetlisiniz.
Maalesef bazen bacılarımda denk geldiğim durum, erkek bu. Her yerde tonlarca var. Ki hepsi de birbirine benziyor. Biri gider biri gelir. Mlsf. Keşke gelmese ama geliyor.
üzülmen gerekiyorsa üzülürsün ama çokta abartmadan kimse neticede vazgeçilmez değil.