bugün

1.85m boyum ile umrumda olmayan sınırdır.
Allah kimseyi boyunu uzun göstersin diye kalın tabanlı ayakkabıya mecbur etmesin.*
178 erkek
163 kadın.
2.10 2.20 dir . kafayı vurmadığı yer kalmaz yoksa .
Türkiye de olduğumuzu düşünürsek, minimum 1.72 olmalıdır daha aşağısı sıkıntı olabilir.
Kadınların ataerkil sistem diye ağlayıp ataerkil sisteme, öğürmeden sakso çektiği durumlardan biri daha, Kahkaha attırır. Bi Sorsan hepsi dibine kadar feminist çıkar bu saksocuların. *

Ulan bir erkek neden uzun olmalı, neden sizden de uzun olmalı?

Cevap basit. Kadınlar aşağılık, önemsiz varlıklar. Ee bir zahmet bu ucuz varliktan bari uzun ol, güçlü ol, zengin ol da adam yerine koyul.

Hayır birde, %85 inin 150/170cm arasi tipler olması da ayrı bir gülünçlük.

Kadınlar kendinizi bu kadar aşağılık varlıklar olarak görmeyin. pek ala üzülürsünüz, yazık..
Boyuyla övünenler övündükleri şeyin 1 saniyelik kazayla ne hale gelebileceginin farkında değil muhtemelen. Dış görünüş önemsiz demiyorum kendinize bakın ama ellerinde olmayan sebeplerle sizle arasında farkı olan insanlarla dalga geçmeyi Boşverin kendinize yatırım yapın.
180 boy 95 kilo oranıyla benim için pek dikkat çekici olan durumdur. Karşıdan bakıldığında dosta güven düşmana korku saldığımı düşündürür hep.
Anladık kardeş; Boyun uzun. Ne yapalım yani ? Sözlükte boyunla mı övüneceksin ? '' Benimde boyum 1.98 ya ahahahah'' falan mı diyeceksin ? Cidden mi ?
(bkz: 9 cm)
1.80 .evet.
burda sevgilisi olmayan saplar böyle boya, kiloya, burunun yamukluğuna saçın seyrekliğine gibi şeylerle uğraşıyor ya dışarı da taş gibi kızları burda aşağıladınız o erkekler götürüyor hem de bunu siz 31 çekip salak saçma kriter belirleyip gençliğinizi tüketirken o beğenmediniz tipler sizin kusursuz dediğiniz kadınları altında inim inim inletiyor.

yok boyun kısalığı yok penisin bamyalığı yok kürdanın çöpü ağlayın kudurun mk salakları
özgüvenin yoksa koca bir '' 0 '' sın.

zoruna giden eksileyebilir. sıkıntı yok. hadi rastgele.
Zeki erkek mi var ? Gibi bir soruya mazhar olmuş başlık. Say lan kadın dahileri desen madam curie dışında bir şey diyemeyecek kezbanlar gelmiş burada aptal saptal genellemeler yapıyor. Paranın kokusunu alınca 8cm yarraklıların altına yatan orospular sizi.
sanırım 1.70 gerisi çok küçük be.
Hayır tamam ortalamanın altında boya sahibim evet, ama bunu ben seçmedim ve bu öyle saç uzatmak gibi bişey değil ki amk uzatalım yapısal bi durum bu, şimdi uzun kızlar haliyle uzun erkekler istiyo buna lafım yok ama kısa kız bile uzun erkek istiyo ne düşünüyolar onu anlamıyorum.

Şimdi durum bu olunca haliyle uzun süredir yalnızım ama işime geliyo görüntüye önem veren bi kız aveldir bence bu boyumun kısa olmasından düşündüğüm değil gördüğümdür, ve ben avellere para harcıyıcak kadar boş biri olduğumu düşünmüyorum.
Elh bu boy sinirinin da altinda kaldik.

Neyse ki beyin sinirimizin yuksek oldugu bunca tipi gorduk..*