Bana alınabilecek en güzel hediyedir; ancak kimseye almadığımdır.
"hangi hediyeyi alsam" kararsızlığının ve hediye alınan kişiyi yeterince tanımıyor olmanın, o kişinin zevklerini, nelerden hoşlandığını bilmiyor olmanın en belirgin göstergesidir.

öyle değilse eğer, doğum gününden geç haberdar olmanın verdiği telaşla birlikte ilk akla gelenin alındığının göstergesidir.*
hos bir hediye bence, kitap okumasini sevmeyen biri icin bile her baktiginda kimin aldigi hatirlanir.
kişi değer verdiğim biri ise bu hediyeyi tercih ederim. gereksiz biriyse, zaten hediye almak başlı başına anlamsızdır.
özellikle uzun süredir istenilen ya da pek bulunmayan bir kitap hediye edilmişse çok büyük bir mutluluk sebebine dönüşür bu hediye.
Çok güzel hediyedir özellikle biyoloji, tarih veya astronomiyle alakalıysa.
hayır demem. Artistlik yapmam. Hep alsınlar hep mutlu olurum.

isabetli bir hediyedir.
Güzel bir hediyedir. Mutlu eder kitap kurtlarını.
en sevdiğimdir. sipariş listesini yaparım, geriye beklemek kalır.
altı çizili, bazı yerlerde küçük notlar fotoğraflar olan romantik bir kitapsa olabilirdir. Bomboş kitabı da bi zahmet vermeyin amk.
Guzel aslında.
hediye edilecek kitap, sizin söylemek istediklerinizi söylemeli, anlatmak istediklerinizi anlatmalıdır.
Doğum günüm degıl ama almak isteyen varsa, hani alınca çok mutlu oluyorum derse bana alabilir.
insan gibi eli yüzü düzgün bi şeyse en güzel hediyedir. bence.
bir kasa efesi tercih ederim şahsen.
Yarın doğum günüm 19 yaşına girecek birine hediye edecek kitaplarınız varsa talibim.
kitap okumak başka bir hayata, bir hikayeye dokunmanın, aynı zamanda bilgiye ulaşmanın en ucuz ve en kolay yolu. bu yüzden arkadaşa, sevgiliye, anneye, babaya, kardeşe kitap hediye etmek yapılabilecek en ince davranıştır.
beyinsizlerin yaptığı eylem. şahsen biri bana doğum günü hediyesi için kitap verse kapağını dahi açmadan kalorifer kazanına yakıt yaparım. ki yapılması gereken de zaten budur.
Eğer ahmet hamdi'nin kitaplarından biriyse beni fazlasıyla mutlu edecek hediyedir.
Birine verilebilecek en değerli hediye bana göre kitap. Yalnız kaliteli kitap olmalı elif gibi sevmek tarzı kitaplar olmamalı.
sekiz yaşındayken kuzenime hediye etmiştim doğum gününde düşünün o zaman bile ne kadar elit bir insan olduğumu, neyse hâlâ dalga geçer benle doğum günümde kitap aldı diye, bazı insanlar odundur hiç değişmez.
2 gün sonrada benim doğum günüm geçen yıl batak gecesinde sürpriz kutlama yapmışlardı pastayı yiyip kaybetmiştim.
Bir doğum günümde böyle bir nane yiyen arkadaşım olmuştu. 10 yaşındaki çocuğa korkunclu kitap mi alınır amk?

kitapligimda hala durur açıp okumaya çalışırım da bir süre sonra içim kasvet ve dehşetle dolar okuduklarımı unutmak için komedi filmlerine dadanirim.

Güzel fikirdir, lakin biraz araştırın. Ne tür sever aklında okumak istediği bir kitap var mi, bunlar önemli şeyler.
dogum gunum olsun ya da olmasin, aldigim en guzel hediyedir. ayni zamanda birine verebilecegimi dusundugum en guzel hediyelerden biridir de.
Böyle yürekten seven kalmadı kardeş.