bugün

hadise nin eurovision da yaşadığı hayal kırıklığında söylediği sözdür. tabi tam olarak böyle dememiştir, bir daha da asla katılmam şeklinde demeç vermiştir basına. sadece 3. dünya ülkelerinde ilgiyle izlinen bir yarışmayı biz neden bu kadar ciddiye alıyoruz, asıl ciddiye alınması gereken konularımız dağ gibi dururken.
eurovision gorevlilerinin cok cok uzulecegi, hatta uzuntuden verem olacaklari konu. hadisesiz bir eurovision dusunemiyorum yarabbi.
söylentilere göre eurovision'un varlığını tehlikeye sokmuş olan ifade. hadise'nin bu açıklamasından sonra, eurovision yetkilileri gazetecilerin "hadise katılmayacağını söyledi. bundan sonra eurovision nasıl devam edecek?" sorusuna "hadise'siz eurovision mu olur ule. ne devam etmesi? s.ktirin gidin." karşılığını vermişler. bu yanıtın ardından bir gazetecinin eurovision boş ilişkiler sorumlusu'na "ne biçim konuşuyorsun lan dümbük?" deyip kafa atmasıyla ortam gerilse de araya giren vatandaşlar tatsızlık daha fazla büyümeden engellemişler. şimdi kulislerde, "eurovision'un yerine hangi yarışma düzenlenecek?" sorusu soruluyor.
avrupa ülkelerinde izlense bile, -ki izleyici profili olarak daha az eğitimde ki insanlar o da- sonuncu da olsalar normal karşılanan durum. ama biz memleketin baş sorunu olarak bakıyoruz kıçı kırık bir yarışmaya, bunu demeye çalışıyorum cancazım. du yu andırsend.
bunu sarkisini soyledikten sonra soyleyip yarismayi terketmis olsa guzel bi yakistirma yapilabilirdi hadise icin.
(bkz: eurovision benim için bitmiştir)
(bkz: daha da gelmem)
(bkz: ikinci tayyip vakası)
hadise'nin avrupa ülkelerine one minute demesi ve akabinde de kimsenin ona oy vermemesi nedeniyle söylediği söz!
-özgün olsana kızım rteden çalıp duruyorsun!
çok büyük bir hadisedir. hadisenin bu çarpıcı açıklamalrı herkesi yasa boğmuştur. çakma beyonce lara zaten ihtiyacımız olmamıştır.
daha da gelme, çok da gerekti sanki. RTE'nin davos zirvesinin başkanı ban ki mun'a söylediği gibi, onlar 25 dakika konuştu ben 12 dakika konuştum sözünü, süre eşit verildiği için söyleyemeyeceğimiz kıçıkırık yarışmayı niye bu kadar çok önemsiyoruz ki. sonuçta siyaset var işin ucunda. katıl, söyle, eğlen, geç. yarışmaya kafa yorduğumuz kadar ülke ekonomisine kafa yorsak sırtımız yere gelmez, ama nerde bizde o akıl.
(bkz: ay nolur gel)
hadisenin başarısızlığına bahane aramasıdır.
yaşadığı hayal kırıklığı göz önünde bulundurulduğunda, muhtemel bir patricia kaas cümlesidir.

hey gidi hey, koskoca kaas ne hallere düştü örovizyon ellerinde. yazık lan.
hadisenin birinci olamayınca gösterdiği tepki. bu ülkede hadise gibiler çok var seneye başka bir şarkıcı çıkarırız.
hadise nin hadise yarattığı tek olay bu demeçtir.
(bkz: çirkef karı)
bitmek tükenmek bilmiyor bu kadına ve yandaşlarına olan nefretim. siyasi yarışma diyenlere norveç'in komşularını saymalarını öneriyorum. ayrıca azerbaycan'dan gelen 12 puan ve oraya giden 12 puanlar hiç eleştirilmiyor. şayet elimde 5 adet oy verme hakkı olsa moldova, izlanda, azerbaycan ve iki kez de norveç'e verirdim.
edit: norveç'e iki kez vermezdim. moldova'ya verirdim. hadise duy bunları.
başkası gelir hiç farketmez düşüncesiyle pek umursanmıcak laftır. alt tarafı müzik yarışması ne kıskandık ama!
tayyip erdoğan' ın "beraber yürüdük biz bu yollarda" adlı şarkıyla eurovision' a katıldığında aldığı sonunculuktan sonra söyleyeceği sözdür.
devamı ise " şarkı söylemeyi siz bilirsiniz" ve "one minütes" dür.
artık kim takar eürövesyonu, diye devam edecek sözdür.
eurovision yetkilisi : gelmezsen gelme.
(bkz: we ve been expecting you)
Bir sonraki eurovisyona one minute sarkisi ile katilmasi muhtemel hadisedir.
ibrahim tatlıses imparatorumuzdan gelmezsen gelme adlı parçayı çaldıracak husustur