bugün

deveye hendek, kediye parende attırmaktan daha zor olan durum.
78 iq ya sahiplerce yapılmaması gereken şey. zira ak partili senin seviyene iner lakin sen bunu anlayabilir misin o belli olmaz. bunu da anladığını sanmıyorum. 4-5 kez oku olmadı kağıda yaz ve üzerine biraz düşün genç.
vakit kaybı. zaten konuşturmazlar. saçmalarlar devamlı.
koyuna bak bu köri soslu ot deyip ondan tepki beklemek gibi bir şeydir. ne köri sosunu bilir ne senin söylediklerinin kıymetini. ot ver yer sabaha kadar.
Efenim laf anlatmayı bırakın fikir ve düşüncelerinizi bile dile getiremezsiniz. Ya sizi dinsiz yada terörist ilan edebilirler.
her cümlede konunun bir kere değişmesine sebep olur. ağaçları koruyoruz dersiniz cevap olarak şehitleri sorarlar, başbakan şehitlere neden kelle dedi dersiniz, kadınların açık gezmelerini tasvip edip etmediğinizi sorarlar, kadın haklarından dem vurursunuz kusursuz ekonomiden bahsederler* dış borç dersiniz başka bir şey söylerler çok sıkışırlarsa sizin kişisel problemleriniz söz konusu olmaya başlar bir süre sonra kendinizi kıyafetlerinizi yaşam tarzınızı savunurken bulursunuz. tabi hala sinir krizi geçirmemişseniz.
kendi kendine sakso çeken bir falanca seksüele rastlamaktan daha zordur.
alma camla taharet yırttırırsın,
etme cahille muhabbet fıttırırsın sözünü akla getirir çoğunlukla.
cern de protonları çarpıştırıp hıgs bozonunu bulmaktan daha zordur.
sac beyazlatacak eylemdir.
deveye hendek attırmak.
gerçekten zor olan eylem böyle böyle oldu olm bizi bugüne kandırdılar dersin gerekçeleri açıklarsın olmaz.
Beyni kapalıdır senin söylediklerini dinlemez sadece kendi doğruları vardır.
Öncelikle uyandırmak gereklidir. Uyanabilirlerse anlarlar diye umut ediyorum.
kendini akpli bulmaktır.
dinledikleri tek bir adam olduğundan zor iştir.
zordur, imkansız seviyesinde zordur. gerçi tüm insanlara laf anlatmak zordur ancak böyle ideolojisine keskin çizgiler çekmiş insanlara çok daha zordur.
gezi parkı eylemi faiz lobisi tarafından kullanılarak son derece vahşi bir eyleme dönüştürülmüştür. oluşan kaosla beraber yabancılar borsa başta olmak üzere bir çok yerden paralarını çekmişlerdir. bunun sonucunda ülkedeki faizler yarım baz puan yükseltilerek düşüş bir yana yükselmesi sağlanmıştır. ayrıca bu lobi şu anda borsada aşırı değer kaybeden hisseleri toparlamaktadır. kazanç üstüne kazanç sağlamaktadırlar. ülkemiz 70 milyon tl net eylemlerden ötürü zarar görürken çok kısa sürede sırf borsadan inanılmaz bir para çekilmiştir. hala olayın bir kaç ağaç olmadığını idrak edemeyen biracı mallar içinse birşey değişmemiştir çünkü bugüne dek hiçbir işte çalışmamışlar sadece baba parası yemişlerdir. gerçekler budur. işinize gelirse...
imkansızdır.

amk çağrı merkezinde çalışıyorum. insanlar ikna kabiliyetimin hat safhada olduğunu söylemekte ama gel gör ki tanıdığım iki akp'liye tek bir aşılama yapamadım. adamlar tapıyor amk.
iq su ayakkabı numarası ile aynı olan biri ne kadar anlarsa o kadar.
bi duvarlara anlatmak değildir arkadaşlar umutsuzluğa kapılmayın.

(bkz: duvarlarla konuşmak)
ah be canlar baktımda başbakan kelle demiş nerde demiş kanıt var mı ? devir teknoloji devri siz bana bi ses kaydı foto gönderin ben neler yaparım onunlar ayrıca ağaç kesimine karşı olmuşsunuz başbakan başa geldiğinden bu yana kesilen ağaç sayısının 1000 katı dikilmiştir dış borç denmiş kardeşler dış borç arttı deniyor yılların ekonomicisiyim neremle güleceğimi şaşırdım başka soru varmı tartışalım ikna edin bakalım.
https://twitter.com/i/status/1091063833567920130
anlatamazsınız...
(bkz: impossible)