bugün

ölçülebilir derece bi seviye mi bu? hani eksi seviyelerde ölçülüyo mu onu merak ettim diye düşündüren bir başlık olmuş....
Muhalefet olacaz diye bokunu çıkartmayın...
Herkeste olmayan bir seviyedir.
maddi durumuyla doğru orantılı falan değildir eğer başkanlık geçerse göreceğiz şark kurnazlarını daha şimdiden kıvranmaya başladılar. hepsi dolar üzerinden borçlu gerisini siz düşünün. ayrıca akepeliler arap milliyetçisi ve türk düşmanıdır, türk milleti ile ne alakası var?
(bkz: sıfır sıfır sıfır)
Muhalif kokoşlar da çok zeki sanki. Asıl muhalifler daha komik.
görsel
Anca budur.
sıfırlayamadık babacım az bişey kaldı.
Afedersiniz Bir chpliden bile daha düşüktür.
göklere kadar uzanan ulvi seviye.
(bkz: düşük kullanım sebebiyle fatura yansıtılmamıştır)
Yemin ediyorum şunu duydum...

--spoiler--

Ya hala derin güçler bizi engelliyor. Mit 2 eleman göndersin pensilvanya ya orada işini bitirelim fethullah denen köpeğin. Ne var yani bunda ben olsam şimdiye 50 defa yapmıştım.

--spoiler--

içimizde çok büyük cevherler var. Ha bunu söyleyen öyle 15-20 yaş arasında bir adem değil bildiğin evli barklı 35 yaşında adam.
inanılmaz bir seviye.
önümüzdeki dönem üniversitemdeki tez konum olacak ulaşılmaz zeka seviyesi.
önce iq'nuun ne oldugunu öğretmek lazım.
90 senelik kemalizm döneminde fabrikalar tesisler elektrik santalleri filan var mesela ilk yerli uçağımızı üreten 1925 te kurulan tomtaş var sende ne var yerli uçağımız göklerde afişinden başka. Adamlarda biraz daha zeka olsa geri zekalı statüsüne yükselecekler.
ayfondan vatan kurtardığına inanan bir adama başkomutan diyecek kadardır. kendin kur kendin oyna sonra kahraman olup kıskançlıktan hero t-shirt'ü giyenleri tutukla, hiç yakışmadı halbuki t-shirt'lerin üreticisi de azılı bir akp destekçisiydi.
sen kendi zekana bak kodumun laikcisi.
görsel
türkiye ortalamasını göklere çıkaran, evrendeki iq limitini aşan inanılmaz ötesi seviye.
bir chp'liden daha yüksek olduğu kesin.
seçimleri kazanmaya yetecek kadar olsun yeter li zaten .

fazlası olanların halleri orta da malum .

kendilere göre fazlası yani !