bugün

isviçre menşeli bağımsız kuruluşlarca yapılan titiz araştırmalar sonucu 150+ çıkan seviyedir. laik darwinist kemalikler kudursun.
eksilere kadar düşmüş olandır.
chp binlerce proje sunuyor ve ak parti de hepsine karşı çıkıyor. geri zekalılar işte.
türkiye'nin dünyadaki sıralamasını düşüren seviyedir.
ağzını yayarak konusan gavatlara dert olmuştur zeki ve imanlı kimselerdir.
isviçreli bilim adamları bile merak edip bunları test etmiş.

Üzülmesinler diye de 150 demişlerdir.
Oy verenlerin seviyesi nedir bilmem ama yöneticiler 14 yıldır bizi yönettiği göre seviyeleri tartışmak lazım. birileri çıkar der oy verenlerin seviyesi düşük diyebilir ama o zaman her iki kişiden birimiz aptalız? Ama söyle bir gerçek var yönetecilerin zeki olması hırsız oldukları katil oldukları gerçeğini örtmez.
cehapelileri tir tir titreten seviyedir.
Maksimum 80'dir. Üzeri kurtarmaz.
Siz bòyle konuşarak anca kendi seviyenizi gösterirsiniz. Adamlar aldı uçtu siz anca nalları toplayın. Sonrada burada elit modern işte vay efendim cumhuriyet sevdalıları diye takılın.
görsel
moderatörlerin beni çaylak yapma sebeplerinden biri de başlık altındaki karikatürlerden birini yayınlamamdı. aynı şeyleri bu arkadaşlar için yaparlar mı?

sanmıyorum..

bir kemalist ve solcudan emin olun yüksektir.
Hülooo videosuna bakınca çok net belli oluyor seviye.
dış mihrakların bir türlü kabul edemediği gerçek.
CHP liden epey fazladır.
düşük olanlar daha din bazlı olarak yüksek olanlar daha çok çıkar bazlı olarak oy vermişlerdir diye düşündüğüm seviye.
m.ö ve m.s şeklinde ikiye ayrılan seviyedir. m.ö yani makarnayı yemeden önce 3,4 civarındayken m.s yani makarnayı yedikten sonra - seviyelere düşmektedir. birisi de imanlılardır falan yazmış bu bile benim yazdığımın kanıtı makarna yenmiş demek ki..

imanlı adamın hırsızlar ile tecavüzcüler ile ne işi olur lan şaka mısınız siz..
Kutuplardaki hava sicakligi kadardir hep eksinin altinda.
Lanet olsun, yok ki karikatürü paylaşılmış.
Akp'liler aptal değildir. Ama işlerine öyle geldiği için veya yanlış yolda olduklarını kabul etmek zoruna gittiği için ısrarla kendilerini ve taparcasına sevdikleri adamı savunmaya devam ederler.
seçmen kesimi değişkendir ama tayyip'i çok zeki buluyorum yada muhalefet çok aptal, onlar karşısında zeki görünüyor.
Bir feministinkinden yüksektir.
türkiye ortalamasını göklere çıkaran seviye.
isviçreli bilim adamlarını hayretlerden hayretlere düşüren ulvi seviye.
para karsiligi sosyal medyada trolluk yapanlarin 115 × 0 gibi bir islem ile ortaya cikan sonuc gibi kendileri icin gayet "yuksek" oldugu rivayet edilen seviyedir.