1. 1.
  kripto para ile yatırım yapan yatırımcılara kan kusturan, yatırımcıları dolandıran haysiyet yoksunu bir rus web sitesi. birde binance ı kullanmışlar. domaini 16.10.2018 tarihinde almışlar.

  Kampanyalarına dahi bakıldığında inanılacak bir tarafı olmasada bir an gaflete düşüp alım satım yapma niyetiniz olabilir aman arkadaşlar kripto para yatırımcısısanız bu siteden muhakkak uzak durun. benden söylemesi...türkiye de kripto para alım satım borsalarından güvenebileceğiniz, gobaba (londra tabanlı bir türk ün kurduğu site), binance, paribu, coinex dir.

  https://bindexlaunch.com/left/#
  ... chessplayer
 2. 2.
  (bkz: reklamin iyisi kotusu olmaz)
  1 -2 ... ruut altmis alti
 3. 3.
  Reklam amaçlı açılmış bir başlık değildir. tamamen bilgi içerikli bir girdidir. şayet sözlükte kripto para alım-satım işleriyle ilgilenen yatırımcılar ya da yatırımcı adayları varsa dikkat etmesi gerektiği vurgulanmış, alım-satım yapılması gereken borsalar paylaşılmıştır.
  ... chessplayer
 4. 4.
  böyle elit rezaletler uludağ sözlüğe göre değil. kim kimle mesajlaşmış, mesaşlaşılan kız erkek çıkmış türü şeyler varsa alırız bir dal.
  1 ... samgold
 5. 5.
  Microsoft dahi online platformu üzerinden çeşitli dijital içerikler için ödeme opsiyonu olarak Bitcoini ekledi. sorun bitcoinler de ya da alt coinler de değil sorun insanların zihniyetlerinde.
  ... chessplayer
 6. 6.
  yatırımcıları mağdur etmeye devam eden site.
  ... chessplayer
 7. 7.
  Çok şükür yatırımcıların canını yakan bu site artık yok.
  ... chessplayer