bugün

kazandibi.tabi dikkatli seçmek lazım bazıları amı götü dağıtmış oluyor güzelinden seçeceksiniz.
ilker yağlı gevrek bu muhteşemler arasındadır.
Bi ara kamp sandalyesi verdiler muhteşemdi, ucuz rahat ve dayanıklıydı ancak onlardan sonra ürettikleri tüm sandalyeler fos çıktı. 4-5 yıl öncesinden bahsediyorum
hepsi... bim in bile olmadığı bir yerdeyim ve bütün ürünlerini özledim yağlı gevrek rüyalarımı süslüyorsun.
patıto patates cıpsı.
Kasanın hemen yanında duran Buono çikolata.
Hazır pilaki...
köksal hazır şekerpare.
Party pringles çakması, patito çeşitleri, le serisi buono, wow, centro, casey, blume mendil, kırınkıl, gofgof, kellys,dost, osmanlı supangle.
Simbat soslu yer fistigi, acibadem kurabiyesi. Soslu yer fistigi sinire strese acayip iyi gelir de uzun vadede poponuz buyur, soyleyeyim. Denedim de.

edit: ağğ profiterol var bir de yenmez mi o be...
profiteröl.
(bkz: ilkler yağlı gevrek)
(bkz: gofgofgof)
(bkz: le cola)
(bkz: bimcell)
(bkz: teazone ice tea)
ilker yağlı gevrek. tek geçerim.
topi tanem.
(bkz: karayel kolonya)

ürünün muhteşemliği tersten okununca çıkıyor.
(bkz: dost yoğurt)
sinbad karışık kuruyemiş.
leblebisi az. antep fıstığı bademi ve fındığı oldukça bol. diğerleri gibi karışık kuruyemiş alıp leblebi çıkanlardan değil.
Profiteroldür efenim.Tavsiye edilir.
barbunya buono acılı ezme kayısı badem leblebi dost süt.
holland waffle!
(bkz: topitanem) bıkmadan usanmadan yerim.
bimden ucuz don aldım beş adet, bir don fiyatına. organlarıma hakaret ama olsun.
851 adet olduğuna göre, alice'in harikalar diyarına gitmesine gerek yokmuş, bim de yeterli olurmuş.
le cola.
Casey Kak Kek adlı bir üründür çok severim 20 krş dur çoğu satılan meyveli keke göre daha güzeldir.