bugün

https://scontent.fbkk11-1...d9901b6d4&oe=5AECEF6E
Bonba gibi bişey atalım babacım.
Atarken ya hak diyelim ama.
Dur ben de bascam
Bi kere oynuyimmi?
(bkz: salın bir şu düğmeye basıyım lan).
friendly fire.
Evet bıbıcım şimdi bi yerlere giriyoruz ama, Sümeyye'ye haber edeyim mi, anlamadım bıbıcım. Peki bıbıcım

Hedefi tam 12den vurduk bıbıcım. Kilis şu anda yerle bir...
yani düşündüm de o odadaki askerlerden biri olmak istemezdim. herhalde tepkimi koyar odayı terkederdim.

gözlem merkezi değil de sanki bana atari salonu amk. oldu olacak torunları filan da yollayın.

madem bu kadar savunma teknolojisine merakları var, neden askerde değiller?

fotoğrafı çekende çektirende askerlikten kaçmış adamlar! bu da önemli bir detay tabi.
O odada hangi vasıfla bulunduğunu anlamadığım yönetme şekli.
Asker mi? Değil.
Siyasetçi mi? Değil.

Öyleyse kim soktu lan onu o odaya?
Acaba askere gitse miydim eğlenceli bişeye benziyor der gibi.
Gayet olması gerekendir.
sırf erdoğan ın oğlu olduğu için saldırılıyormuş bak bak bak bak.

zaten sorun da o az beyinli kardeş. hangi vasıfla askeri bir harekatın yürütüldüğü merkezlerden birinde o insanlara iştirak edebiliyor. mesela bende ahmet in oğluyum canım isterse gidip merkez bankası yıllık istişare toplantısına katılabiliyor muyum? hayır. kaldı ki askerlik bile yapmayan birini sırf babası cb diye devletin bütün imkanlarından faydalanması hangi anlayışa uygundur hangi kitapta yazar acaba?
hangi sıfatla orada oturduğu merak konusu aslında.
Bende diyorum saldırı nasıl bu kadar başarılı oluyor... E tabii... Başta bu kadar askeri eğitimi, bilgisi olan biri olunca normaldir. Askerlik yaptığı zamanki kahramanlıkları dilden dile dolaşır şahsın.
Onun yaptığı, askere destek değil, askere hakaret... Sen askerlik bile yapma, sonrada komutan edasıyla git, sana hesap versinler...
Kimsin sen? Ne vasfın, ne sıfatın var?
Ondan dahada acısı erdoğan götü yalayıcılarının türk askerinin gururunu düşüneceklerine, bu asker kaçağını korumaları... Cibiliyetinize attırayım.
hayattaki tek başarısı rte ye ait bir sperm olmak olan bilal oğlanın yaptığı saçmalıklara eklenen bir yenisidir. ya arkadaşım bu çocuk süzme gerizekalı ne malum orada gördüklerini gizli kalması gereken bilgiyi orada burada artistlik olsun diye anlatmayacağı. zira vur ensesine al ekmeğini noktasında bir birey olduğu aşikar.

konuya anlam vermeye çalışıyorum bir ihtimal;
bilo çok ağladı iha görcem bende gitcem selçuk gidiyor ben neden gitmiyorum? diyerek babasına şikayet etti. bunun üzerine babası şunuda götürün dedi diyelim. yahu kardeşim götür bir internet cafeye aç önüne call of duty inanır o ciddi ciddi oraya götürmenin ne maksadı var?
Bende diyorum bu ihalar sihalar neden bu kadar başarılı. Meğer ordinaryus orgeneral aynı zamanda ünlü düşünür ve fikir adamı şehzade bilal işin başındaymış.
lan senin yaranı yerim. yekten gelmişsin amına koyim karargaha. amına koyim bunlar komutan mı lan. sen gibi asker görmedim peyedenin amına kor lan. şu ceserate bak allahım yarebbim.
türkiyenin çadır devleti olduğunun en net göstergesidir. hangi sıfatla oradasın. komutan mı bilim adamı mı mühendis mi ne işin var orada yazık ya. Ne anlatıyorsun orada üstün aerodinamik bilgini mi üstün kontrol bilgini mi ne alatıyorsun sana soruyorum.
askerliğini paraya kıyıp annesinin dizinin dibinde yapan çürük insanın babasının torpiliyle harekat merkezine girmesi durumudur.

tam bir gerizekalılık durumudur.
Konuyu o kadar iyi biliyor olacak ki 90ların ateri salonlarında bulunan, jetonu yanmak üzere olan çocuğa sürekli “geçeyim mi?” Diye soran yanda bekleyen çocuk gibi duruyor.

(bkz: Geçeyim mi abi)
Atari salonlarında abi bi tur oynayabilir miyim diyen çocuklar gibi bakmış la kıyamam.
Trump'ın oğlu sırf başkanın oğlu sıfatı ile pentagon'da özel operasyonların yürütüldüğü bir harekat merkezine girebilir mi?

-Sanmıyorum.

iste bu devlet ciddiyetidir.

Bilal erdoğan'ın tayyip erdoğan'ın oğlu olmak dışında herhangi bir resmi sıfatı ya da görevi var mıdır?

-sanmıyorum.

O zaman ortada ciddi bir sıkıntı var.
spaceye basınca ateş eder bilo .s