bugün

hayatımın lafını nick bellemiş yazardır. yarılmama sebep olmuştur helal olsun. ikincisi içinse
(bkz: bi kere o el bi inicek)
nickini beğendiğim yazar.
(#6236454)

güzel yazmış.
nicki güzel dikkatı güzel yazardır. Sabrili bir entry girdiğimde uyarmış, elimi indirmiştir. sağolsundur. Ayrıca zannedersem rakip takımları tutmamıza karşı yok efem "olum sizi zikicez bak haftaya sabri benimkini yesin" gibi saçmalıklarla uyarmamış, aksine tebessümleri ile beni uyararak olayı kendim anlamama vesile olmuştur. Bu son cümlemle birlikte kendisine bir uzanıp gel buyur demediğim kaldığını görüyor bu kadar övgü letafetin hiç gerekmediğini farkediyorum. kusura bakma ama altı üstü bi editlettin yani nolcak .. *
(bkz: #6307378) muazzam
ayar manyağı olmayı yediremeyip etrafına saldıran yazar türü.
edit: kardemir karabüksporluymuş
kadirli li olduğunu düşündüğüm yazardır.
kullanıcı adı esprili yazar.
Sözlüğün en muhteşem nickine sahip olan dünyalar iyisi yazar. Bir anlık gafletle, kargoyla yollayacağıma söz verdiğim ev mantısını nasıl açıcam bilemiyorum.**
anlık esprileri ile yarabilen şahsiyet.
entryden karakter tahlili yaparak diyorum ki bu arkadaşta fazla zekilik var. bundan dolayı etrafındakiler onu anlayamıyor olabilir. ya da ne bileyim ben bütün bunları iki tane entrysi hoşuma gittiğinden yazıyorum. saçmalama ihtimalim büyük.
ama şunu yapan normal bir insan olamaz.

(#6507782)
(#6575499)

sabah sabah güldürebilen adam.*
arkadaşlarını toplayıp bizi dövmeye geleceklermiş yazarı. parça pinçik edicez sizi. *
Kendisini tanımıyorsanız çok şey kaçırdığınız yazar. Her zaman çok iyi dost. Yok yok ne yazsam yetmiyor.***

edit: bunun nesini eksilediniz?
ilk soruyu sormuş nesildaşım.
iadeyi ziyaret yaptım ama daha cevap gelmedi.
magazin gazetecisi gibi yazar. sorularıyla terletmiştir. yatacakmış, izin alıyor. hadi iyi uykular. *
Doğum günümü kutlama nezaketinde bulunan düşünceli yazar.
şununla kendisini okuttu. sevdirdi. acıma duygusuyla "eneem üzülme len" duygusunu aynı anda yaşattı. zaten belkide onlar hiç farklı duygular olmamıştı.

(bkz: içimdeki yılmaz erdoğan çektir git lannn) *
okunası ----> (#6980988)
Çömkürmek kelimesini dilimize kazandıran yazar. Dilbilgisi, imla kuralları ve noktalama işaretleri konusunda hassas bir insan. Asıl meseleyi bırakıp, sözlerinizdeki imla hatalarıyla uğraşır kendisi. (sözün tam burasına tebessüm koymak isterdim.)
iyidir, allah eksikliğini göstermesin.
formspring sayfasında, sorularıma komik komik cevaplar vererek beni güldüren yazar. *
son zamanlarda beni baya bir güldüren yazar. aynı zamanda beni , baya büyük bir ayar yemekten kurtaran yazar.
halı sahadan başka sosyal aktivitesi olmayan kişilikten terfi etmiş yazarım. artık 2 haftada bir hamam sefası ekledim sıkışık programıma. ayda 2 kez hamamdayız arkadaşlarla. birbirimizi keseleyip , fin hamamında nefes açma aktivitelerine girdik. allah utandırmasın. amen.
Güzel tespitleri olan bir yazar arkadaş. Yazılarını takip ediyor ve takdir ediyorum.
Esprili entryler giren iyi bir yazar.
(#7250847) ilginç bir yaklaşımlarıyla kendini defalarca sevdiren yazar.*
* sevgilimden ayrılmadığıma üzülmüş yazardır. niyeti ciddi sanırım. *