1. ?.
  bülent ersoy'un oğlum olsa askere göndermem zımbırtısı yüzünden açılan davaya giderken arkasında açılan kopartan pankart/döviz. destek değil de daha çok afedersin testis geçiyorlar gibi geldi bana.
  *
  http://fotogaleri.hurriye...%20izledi%5CP24132555.jpg
  1 ... kechi
 2. 1.
  dalga amaçlı değil ciddi ciddi açılmış pankartlardır bunlar. açanları da yakında tanıyoruz. hani var ya şu kendilerine genç sivil diyen bir grup arkadaş. nah bunlar açmıştır bu pankartları.

  http://www.gencsiviller.net/haber.php?haber_id=90

  yani diyorlar ki biz savaşa karşıyız, biz kürt sorununa barışçıl çözüm istiyoruz, biz demokratız, biz militarizm karşıtıyız falan.

  ulan güzel insanlar, zaman gazetesi kemal kılıçdaroğlu'Nu nasıl tanıttı biliyorsunuz değil mi? bakın şimdi ifadeye bakın hizaya gelin "dersim isyanı ile meşhur tunceli'de doğan" *. şimdi siz bu faşizme tepkisiz kalacaksınız, gelip dersim isyanı cumhuriyet'e karşı yapıldı ama burada doğan insan cumhuriyet halk partisi'nden aha aha aha ironiye bak telmihinde bulunanlar hakkında gıkınızı çıkarmayacaksınız, sonra biji diva öyle mi? koca bir hass demek gerekir ama diyemeyiz.

  11 eylül'ü zilyon defa kınayan sulugöz vaiziniz bir defa lan bir defa pkk'yı lanetledi mi? bir tane pkk kınaması bulun, fethullah gülen bir defa eli kanlı terör örgütü pkk'yı, hadi siktir edin eli kanlıyı terör örgütü pkk'yı bir kere lanetledi mi?

  şimdi elinizden düşürmediğiniz zaman, bir adamın doğum yeri ile ilgili faşizmin tillahını yapacak, siz biji diva diyeceksiniz!

  siz bölücü tezlerin yanındasınız! siz gerçeğe inanan değilsiniz, siz size söylenenlere ve dayatılanlara inanlarsınız. nar-ı cehennemde yanacaksınız!

  paçalarınızdan çamur ve irin akıyor.
  -2 ... eternity