bugün

oranın eski bir müdavimi olarak diyebilirim ki en kalitesiz dönemini pandemi zamanları yaşayan bir uygulamadır. Bünyesinde her ne kadar çokça sanal çalışan eskort barındırsa da ve bir ticarethaneye dönse de, ender fakat esaslı entelektüel yayınlara da ev sahipliği yapmaktadır. Bu birazda kullanıcı kişilerin tercih ve talepleri ile alakalı. Yani ezcümle toplum ne kadar nitelikli ise bigo da o kadar kalite kokuyor..
Yukarıdaki çoğu entry'e çok şaşırdım. Gayet güzel bir uygulama bence. Şöyle ki yemek yerken izliyorum sürekli ve gayet akıyor yani. Yayıncı olacak kadar cesur değilim henüz ama yayıncılar için de baya güzel kazançlar sağlayabiliyorsunuz sanırım. Ben şimdilik sadece izleyiciyim. Güzel gidiyor bakalım, kafa dağıtıyor en azından.
Hindistan'da yasaklı olan uygulama.
Yayın açtığınız vakit birden uygulamanın popüler kişisiymişsiniz gibi 80-100 kişinin(botların) dolduğu açık dolandırıcılık uygulaması.
sacma sapan bi yer anasini sikem.
Asgari ücretli alagavatların, coluğunun çocuğunun rızkını 31 çekmek için yediği platform.
Canlı yayınlarında kullanıcılarını heveslendirip bir daha yayın açması için bot izlenme gönderen uygulamadır. Tavsiye etmiyorum efendim.