bugün

dorduncu nesilin besinci nesil icin fanteziler kurmaya ba$ladigi cümledir.
(bkz: iti an comagini hazirla) * *
iyi yazar olmanın nesil farkı ile alakalı olmadığını anlayamayanların mottosudur. eski bir inka sözü, herkesçe malum ama yinelemekte fayda var "son gülen iyi güler".
(bkz: biz racon kesmiyoruz kafa kesiyoruz)!! *
dördüncü neslin fantezisidir. aç kurt gibi beklemişlerdir, bekledikleri gün gelmiştir.

yazarın notu: kesinlikle entry-nick uyumu yoktur, ironi hiç yoktur.
(bkz: mazlumu getirin bana)
(bkz: bir tıkırtı duydum)
(bkz: gelmiş olabilirler)*
4. nesil söylemleridir. ezile ezile bir hal olmus yeni gelecek nesili beklemektedir. * *
şimdi 4. nesil bir yazar olarak konuşmam gerekirse hiç sahip olmadığım s.kindirik bir fantezi, sanal mastürbasyondur kendileri.
neyini eziyorsun lan, harbi anlamadım. sen kimsin? ne yazdın, iki tane anket lan bu, hele soluklan yiğenim, bi siktir çay koy bakınızı verdin en fazla.
hay ben iki bakınız verip nobel ödüllü yazar moduna giren çakmacılara çakayım ya, harbiden ifrit ettiniz.
gel ez, bunun başını da ez ki diklenmesin. töbe.
taş çatlasa 200 kisinin online olabildiği bir yerdeki fuzuli kıdem farkı gözetmenin zikik sonucu olur en fazla ki yok öyle bir şey benim gördüğüm kadarıyla.
bir dördüncü nesil olarak her ne kadar sözlük içi şiddet yanlısı olmasam da büyüklerimi sayıp küçüklerimi sevsem de biz babadan böyle gördük demek istiyorum abilerim ablalarım. ilkokulu hatırlayın her sabah andımızı okurken ilkem küçüklerimi sevmek, büyüklerimi saymak, yurdumu, milletimi özümden çok sevmektir... demiyormuyduk? ne oldu şimdi ona? hani büyüklere saygı küçüklere sevgi? hiroşimalar olmasın, beşinci nesil dördüncü nesil gibi ezilmesin. biz yandık onlar yanmasın sayın sözlük.

(bkz: vurmayın bize)
geldiginde, dördüncü neslin üzerinden kalkacagi baski.
zamanında bana yapılan erol taş'lığın acısını çıkarma arzum. *
(bkz: hepimiz kardesiz bu ofke ne diye)
sözlükte devrecilik uygulamasının sonucu olarak ortaya çıkan durum..
(bkz: sen anne bitti derken ben entry giriyordum)
(bkz: sözlük askeri birlik değildir)
yetersizliğinden önceki nesillere meze olmuş köy yumurtası söylemi.
bilgisiz dip patlıcanı duası.
cacık temennisi.
abi yok yaa, dördüncü neslin ezikliği hiçbir nesilde olamaz. belki sekizinci..*
(bkz: bincem üstüne vurcam kırbacı vurcam kırbacı)

(bkz: hakkaten de vurdunuz lan)

(bkz: hayat filmlerdeki gibi değil be sözlük)
(bkz: olsa da yesek) *
(bkz: önce o eli indir)
(bkz: nesil)
(bkz: 4 nesil ne zaman ezildi lan) * *
(bkz: yavaş yerler yaş)
altıncı, yedinci nesile yapılmak istenilen durumu zamanında kendilerinin yaşamasıdır. çektim, çektireceğim düşüncesinde olan nesillerin söylemidir.