fırat aydınusun her şeyi naklen arkadan izleyip biraz bekleyip sonra verdiği penaltıdır.velide önce penaltı verildiğini anlamamıştır.
4. golü unutan renklilerin haykırışlarıdır.
alışkanlıklarından bir türlü vaz geçememiş belli ki.
besiktas'a 1 puani getiren penaltidir.
Besiktasa yakisan penaltidir niye bu kadar abartiliyor ki.
veli kavlak'ın bile şaşırdığı penaltıdır. adam kendine takıldı ve fırat aydınus çaldı düdüğü... veli itiraz bile etmemişti halbu ki.
hala diyorum, inşallah penaltı değildir..

bir kere de biz haksız penaltıdan gol atalım lan çok mu ahaha?

ağlamayın lan renkli köpekler.

kendi futbolcusuna emek hırsızı diyemeyen kansızlar, veli'ye emek hırsızı dememizi bekliyormuş.

beter olun karakter yoksunları.
akabinde gol olmuştur.
bursasporlulardan çok sarıların zoruna gitmiş penaltıdır.
haksiz bir penalti oldugu apaçik ortada olandir. bazi arkadaslarin neden sinirden kudurmus halde "renkliler rerere! renkliler rörörö!" diye çirpindigini anlayabilmek çok güç.
(bkz: fırat aydınus unun 8taşlı olması)
galatasarayın geçmişini hatırlatmış ve kedileri suçluluk duygusuyla buraya dökmüştür.
değilmi lan tekir.
beşiktaşın çocuğu fırat aydınus'un bursasporumuzun hakkını gasp ettiği pozisyon. sayesinde beşiktaş 1 puan kaznmıştır. zaten bu hakem ne zaman bursa-beşiktaş maçına atansa bursasporu katlediyo. veli kavlak için diyecek bir şey yok insan adam olmadıktan sonra gerisi boş. bir şehrin hakkına girdin, kazandığın parayı nasıl boğazından geçecek?
keşke olmasaYdı dediğimiz penaltıdır. Belki de hakan veli'nin ayağına müdahale etmiş olabilir. Ama net değil bu penaltı. Ama renkLIlerin her beşiktaş maçında hakem tarafından kurtarılıp burada ötmesi güzel değil. Çok dürüstSÜNÜZ MADEM bursa'nın ikinci gölünün ofsayt olduğunu, verilmeyen golü de konuşun.
Bakın ben olmasaYdı bu gol diyorum. Siz de o yürek ve şeref var mı?

edit: ahanda penaltı:
görsel
galatasaraylılara dert olmuştur.
yarın bursalıları da alıp taksime çıkın oğlum.
velinin veliye penaltı yaptığı karşılaşmadır. bir de hakem pozisyonun dibinde nasıl verdi penaltıyı anlamadım?
Valla 3 kez videosunu izledim, sanki son hamle veli'nin sol ayagina gibi. ?? ve emin de olamadım! AMA hafif bir temas varsa bile Adam o sekilde düşebilir. bu tamamen objektif yorumumdur.