bugün

az önce gördüğüm başlık. gül gül öldüm tabi.*
buca maçıyla başlayan fırtınadır. ssırada trabzon var. tecavüze bir kaç gün kaldı.
insanın hayal görmesi güzel şey tabi. trabzona tecavüz etmek ise bir rüya. trabzonspor 2010-2011 sezonunun şampiyonu olacaktır.

not:galatasaraylıyım.
(bkz: dostum toz duman demişsin ama bu bucaspor)
trabzon un tecavüzünden sonra sırayı galatarasay alacaktır acele etmeyin. sıraya girin.
--spoiler--
trabzonun tecavüzünden sonra sırayı galatarasay alacaktır acele etmeyin. sıraya girin.
--spoiler--

(bkz: trabzonun tecavüzü)

böyle açık sözlü olun, canımı yiyin.
trabzonlular 80. dakikada sahadan kaçmasalar bari. hükmen galibiyetin hiç keyfi yok.
beşiktaş özellikle avrupada tozu dumana katamazsa bazı arkadaşların takımları avrupayı rüyasında bile göremeyecek.
bucayı yenince kendini şampiyonlar liği şampiyonu sanan bjk tarftarların acınası söylemidir.
erken ve yersiz olan bir düşüncedir. zira karşı yapılan yorumlardan da anlaşıldığı gibi. böyle durumlarda empati denilen eylemi sıkla yapmak da fayda vardır. onun için son 1 2 saattir sözlüğe hiçbir şey yazmadım. çünkü ne yazsam eksi yiyeceğim.

not: siyah u...
evet rüzgarın başlangıcında oradaydım, gördüm.eğer her maçı böyle oynayacaksa sıçtınız. *doğru belki beşiktaş gol de yiyebilir, ama bu takım her daim yediğinden fazlasını atar.abi kimi anlatayım, q7 zaten belli alırsa sazı eline iş bitti, diyelim ki almadı, öbür tarafta simao var heran ne yapacağı belli değil, ilerde hugo almeida var, o sahadaysa gol atmasına da gerek yok en az iki oyuncu hep onunla zaten,hadi diyelim yoruldu, çıkıyor bobo giriyor.arkalarında bir guti var ki hele değil yılda 4 milyon 8 milyon euro versen yeri, abi adam 34 yaşındaymış, bana 10 tane 20 lik topçu ver yine onu değişmem, adam tam bir lider, oyunu müthiş okuyor, attığı neredeyse her iki direk pastan biri pozisyon oluyor, ama bence bu sene bugün yarım devre izlediğim fernandes asıl sesi getirecek, öyle belli etti ki, süper iş yapacak, inşallah seneye elimizde tutabiliriz.

daha ne diyeyim.
Bkj taraftarlarının görmekten utandığı yaran başlık.
Nasıl bir takım yaratmışlar aman yarabbim gelenden geçenden dört yiyiyolar.*
(bkz: beşiktaş ta her şeyin dört dörtlük olması)
fazla debelenmesinden olabilir.

(bkz: debelenme benim olacaksın)
beşiktaş yönetimi tarafından kandırılmış yazarın hazin öngörüsüdür. yönetime tazminat davası açmalıdır.
Olası bir harekettir. Beşiktaşa herşey yakışır.
q7 si cizik ferrasi tüplü takımın hayalleridir.
(bkz: keşke sadece göte girseydi denilen başlıklar)

(bkz: dölden görüş açımı kaybettim kule irtifa kaybediyoruz)
6. sırada 35 puanla ligin zirvesinden 16 puan uzakta olup ligin tozunu attırdığını sanan dünyada başka takım olmasa gerek.