bugün

dinlemeye doyulmaz, rakip takım taraftarlarının bile diline dolanır.

bugün 1 saatlik bi uğraşın sonunda buladığım besteleri arşivledim, işte onlar;

haydi kalk ayağa, gücüne güç katmaya geldik, anlayamaz kimse bu aşkı, sevinmek için sevmedik, beşiktaşım sevmişiz seni, gündoğdu, sen iste, yağmurlu bir günde görmüştüm seni, esiri oldum aşkının, o kız seni sevmesede farketmez, üzgünüm sevgilim anlaşamadık, musalla taşı, bazıları kupalara bazıları şampiyonluğa, yine bir akşam üstü meyhanede, seveceğim beşiktaşım her saniyede seni, beşiktaşlıyız ölene kadar, sevemez kimse seni, yürüyoruz adım adım, bazen sevinç bazen keder, herşey senin için karakartal, kartala aşkımız derinden, gidiyoruz bilinmeze, bir umudum sensin anlıyor musun, bu asla veda değil, şampiyonluk hasretiyle çok çileler çektik, şampiyon olacağız beşiktaşım, seviyoruz seni deli gibi, kuşandık emanetleri, bi sen vardın hiçbiri yokken, siyah beyaz kaşkolum yeter bana, övünmekte çok haklıyız, karanlık kuruldu geceye, sensiz geçen günlerin, ne bir heves ne bir tutku, çocuklar inanin, haydi bastır beşiktaş, beşiktaş hayattır hayatta beşiktaş, beşiktaşım hayat sensin, seninle ağladık senle güldük biz, arkası gelmez dertlerimin, seninle olmak varya, en büyük aşk beşiktaşk, elbet birgün öleceğiz beşiktaşk, efsane yazdın tarihe beşiktaş, sen benim her gece efkarım, bölünür senin için uykular, beşiktaşım benim biricik sevgilim, beşiktaş söz sana, beşiktaş söz sana, armanın peşindeyiz, geliyoruz beşiktaş, şampiyonluklar inan bahane, bu taraftar kanser olmasın, öyle bir sevdik ki ulan, bir tuzlu fıstığım bir de sigaram, hastasıyız beşiktaş, hoşçakal sevgili, duymasın manitam dayanamaz, sevdiğim allah belanı versin, kapalının ortasında, renklerinin aşığız anlasana, öyle bir sevgiki göründe bakın, yüreğini koy ortaya, sebebi beşiktaş diye, içiyoruz aşkını, yüreğim hasretede sende teselli.

diğer takımlara olan küfürlü besteleri koymadım.