bugün

imkansız değildir. cool adam'ın futbola el atmasıyla oluşacak durumdur. beşiktaş başkanlığına 3 sene sonra adaylığımı koyacağımı yıldırım demirören başlığı altında belirtmiştim. e benim gibi para manyağı başkan olursa ne olur? ne olmaz ki yahu?

+ messi beşiktaş'a gelecek.
+ c.ronaldo beşiktaş'a gelecek.
+ sir alex ferguson beşiktaş'a gelecek.
+ şişko runi beşiktaş'a gelecek.
+ inönü stadının kapasitesi 1 milyon kişilik olacak.
+ maçlar bedava olacak.
+ kombine alana üstüne para vereceğim.
+ uefa ve şampiyonlar ligi kupasını parası neyse verip alacağım!

tüm bunların karşılığında tek isteğim, inönü girişine heykelimin dikilmesidir. denize doğru usulca baksın naciz suratım, ohş.

+ cool adam başkan! cool adam başkan!

halkımın sesi kulaklarımda çınlıyor.
faydasızdır. beşiktaş'a 2 tane de messi getirseler yine bu takım götü toparlayamaz, yine bize kangrenler geçirtir.
(bkz: beşiktaşı messiye götürmek)
(bkz: işin gücün yok mu amk)
zor değildir. bir avrupa seyahatinde istanbul'a geldiğinde çırağan'da yemek yemeğe gelir, o ara da beşiktaş'dan geçer.
demirören'in listesinde olan serdal adalı omurgalısının birkaç gün evvel ağzından çıkan cümle.

kendisi "para da var, güç de" demiş, "2 dünya yıldızı alacağız messiyse messi, ronaldoysa ronaldo" demiştir.

en son şeref yalçın kişisi "başkanımız ronaldo transferini gölgede bırakacak bir transfer yapacak" dediğinde tabata gelmişti. hakikaten hala gölgedeyiz gün yüzü göremedik, göremeyeceğiz!
20 sene sonra teknik direktör olarak belki...
hee, ister misin deseler bana beşiktaş messi'yi alsın? kesinlikle alsın derim. neticede türkiye süper ligi daha kaliteli hale gelir.
olsa olsa çakma messi'yi getirebilir beşiktaş.

(bkz: beşiktaş ın kolpa futbolcu merakı)
gerekirse bacağına sıkar yine getiririz...

imza: sinan engin
tabata'ya 8 civarı veren demirören, messi'yi almak için kaç verir acaba?
* *
of allahım durum vahim görünüyor. inşaallah tersine çıkmaz.

(bkz: rüya tabirleri)*
(bkz: pes 10)
ancak tüpçü başkanın nefesi kuvvetli bi hocaya okutturmasıyla gerçekleşecek hadise.(not:ama baya kuvvetli bi nefes)
bunun gerçekleşmesi için messi'yi ilk önce gaziantepspor'a getirmek gerekir. * *
gayet basittir.

önce mourinho'ya gidilir.

-mourinho messi ve ronaldo bizde, bize gelsene.
+olur.

sonra ronaldo'ya gidilir.

-ronaldo messi ve mourinho bizde, bize gelsene
+okey

en sonunda messi'ye gidilir.

-messi; ronaldo ve mourinho bizde, bize gelir misin?
-yes.

işte bu kadar. morganize bu yolla galatasaray'a transfer edecekti ondan önce hareket etmeliyiz. *
fm 2013 crack piyasa çıkınca bi deneriz.