bugün

Herkesi oyladığı içindir. Illa artı oy vereceksen açıktan yapma bana boşa bildirim geliyor. Fav zaten bir işe yaramıyor artıla geç beni sen.
(bkz: peki tamam oldu)
(bkz: benim adım bez bebek nana hem oylarım hem favlarım)
kimsenin karışamayacağı durum. ne zamandan beri insanların özgür iradesine karışılır oldu ?
bi bildirimdir. özelden kaç sefer yazdım sana korkudanmı bilemiyorum dönmedin. bak evladım birilerina girini beğendim diye yalamalık yapmana gerek yok rahatsız oluyorum bidirimlerden arada yapanlara eyvallah ama sen gibi tipler olduğu an şirazeden çıkıyor içimden neler söylüyorum aile eşrafını muhakkak seviyorsundur onların hatrına bana açık yapma son kez uyardım seni ve keyhüsrev fake hesabını.
hem oylarım, hem favlarım.
Mesele çok oylaması değil diğer yazarların oylamıyor oluşu, her bildirim geldiğinde bu nicki görünce istemsiz dikkat çekiyor. verdiği oy ve favlar üzerinden kendini iyi insan olarak tanımlaması da ayrıca enteresan.
aslanın mıyım gerçekten? diyor mu acaba diye merak ediyorum.
ben hem oylarım hem favlarım.
arada bir eksi oylamayı unutma güzel yürekli gezgin.
Bez bebek nana’nın klavyesine kimse karışamaz, yanındayım delikanlı.
kardeşim erkekler ilgi alanıma girmiyor oylama işte.
oylar amk sanane.
Hem oylar hem favlar çifte bildirime boğar seni akıllı ol.
Hem oylar hem favlar hem saplar .ss
yaran yanlış okumalar.
bez bebek nanayla bir daha oynama arslanım okumuş az daha "sana ne anası mısın?" diye entry girmeye vesile olacak durum.

edibüdü: ya gözlük almalı, ya omega3 takviyesi almalıyım. ihtiyarlığın alameti hüngür hüngür hıçkırık hıçkırık.