bugün

kurşun geçirmez zırh görevi gören altın kaplama t-shirt' tür.
Aynısı kaynımda da var! diyecektim ki, 575 lira ne lan amına koyduklarım. Bu ülkede asgari ücret o kadar.
gergedan yününden yapıldıysa doğaldır. gergedanın yünü yok çünkü.

ha belki de tişörtü yapan kör adam ölmüştür.
pamuk fiyatlarinin artisiyla pamuklu tisortleri bu fiyata yakinda bulabiliriz.
maliyet muhasebesinin ne kadar gereksiz olduğunu gösterir.
hani yapmamışsındır, yapamamışsındır ayakta sikilmek isteyenler için birebirdir.
pazarda 3 tanesi 5 liradır.
onu kim alıpta giyicekse götüne giysin. Anca oraya yakışır.
kesinlikle ve kesinlikle 50 tlden fazla verilmeyecek tişört. istediği marka olsun. lan ahahaha götümle tasarım yapsam daha güzel bir şeyler çıkartırım bu ne amına koyayım.
çakması orjinalinden daha güzel tasarlanabilecek olan tişörttür. fiyatıda max. 15tl olur.
insanların neden bok attığını anlamadığım tişört. başınız sıkıştığı zaman sırt kısmından pervaneler çıkarıp helikoptere dönüşebilen bir tişörttür. ben bir tane aldım, şimdi en pis muhitlere bile girip çıkabiliyorum, o derece. istanbul trafiğiyle de uğraşmıyorum artık, mis. herkese tavsiye ederim.
alan olmasi sebebiyle bu fiyata satilan tisörttür.
tasarımcıların ardından da marka sahiplerinin tüketiciyi düdükleme biçimi.

kişi kendinden bilir işi, moda tasarım okumamın verdiği bir entry tabii.
maliyeti tahminimce 1,5 liradan fazla değildir.
ne tişörtmüş ha. sözlüğe bir daha gelinse alıncak nickler sıralamamda ilk ona girer yalnız . gayet havalı.
(bkz: zenginin malı züğürdün çenesini yorar)
Bir de insanla dalga geçer gibi yanına süslü not düşülen çirkin şey.
Bunlar iyi günlerimiz.Ye kürküm ye kanısı hiç bitmiyor devamlı artıyor. Gün gelecek daha da fazlasını verenler çıkacak.
yamuk pazar tişörtüne etiket basıp satışa sunulmuştur.
şu an gerçekten pahalı, birkaç hafta sonraki indirim döneminde 550 tl'ye alınabilir.
bir tişört e 575 lira vermek başlı başına enayilikken, bu tişörte bu parayı vermek mallıktır.
zenginin malı yine züğürdün çenesini yoruyor sanırım.

beymen marka bir tişörtün fiyatının 575 tl olması neden şaşırtıyor halen insanoğlunu?

jean pantolonu sıradan bir mağazadan 30a 40a
colins den 70 80e
ltb den 100 120 ye
mavi den 150 ye
lee den 250ye
diesel den 750 ye alırsın.

tercih alıcınınsa, klavyemize giren çıkan ne?
eminim ki kazıklı voyvoda nın tasarladığı kazığı özel tasarım diye bir ton paraya alıp üzerine oturmaktan farklı bir hissiyatı olmayan tişörttür.
alındığında yanında ilaveten iskoçyadan lord ünvanınında alınması gereken tişörttür.
pazarda 5TL olan tişörttür
(bkz: almayanı döverler)