bugün

bulundurma ruhsatlı türk malı bir tabanca sahibiyim. 1000 adet mermi hakkınız vardır. ve artık mermi almak için e devletten bir şifre almanız yeterlidir. şifreyi aldıktan sonra MKE yetkili bayine gidip tanesi 5 tl den 9x19mm merminizi alabilirsiniz.
görsel

Kendisi Türkiye’deki sayılı Cabot guns’lardan biri ve tek damascus steel (Şam çeliği) tabancadır.
truvadaki akhileus gibi çapraz koşu ardından çıplak elle şamarı yapıştırıp bayıltabileceğim korkak tiplerdir.

Silah namustur ayrıca gösterilmez söylenmez.
Evet.
Muhtar olcam bende alcam bi beylik silahı.
Tabancam yok ama peder beyin mühimmatı olduğu için pek de tabancaya yabancı değilim. Polis çocuğu olunca insan bıkıyor bir zaman sonra böyle şeylerden.
Çoluk çocuğun kendini ifşa ettiği başlık, delikanlı adamın silah taşıdığını eşi bile bilmemeli, kaldı ki sözlükte caps vermek.
Ne demek istediğimi anlatabildim mi.?
Bersa Thunder 380 var bende de. arjantin de özel harekat polisi olan eni$tem yollamı$tı. ruhsatsız tabiki.
beylik meylik bilmem ben. ama korkmadan, çekinmeden gösterebilirim;

bu bir:görsel

bu da iki: görsel
beylik değilde Canik 55, sig sauer, mab,sarsılmaz ve saka oskar ile katılabileceğim başlık.
pergel var olur mu? dedirten başlık.
Tabancam var iyi nisanciyimdir cocuklugumdan beri silah severim de beylik tabancasi nedir bilmiyorum.
(bkz: magandalar sıralı liste)
Yoktur. Keşke olsadır.

Bayılıyorum Yarebbisim.
yadigar olarak duran pompalı, iki av tüfeği, tabanca vardır.
sahtesi vardır. Oyunck yani ama görünce gerçek sanıp korkanlar oluyor.
pompalı var olmaz mı dedirten yazarlardır.