1. 1.
  beytepe'de city center'ın aşağısında bulunan bir kafe.
  ... 6.4.r.1.$.h
 2. 2.
  Hacettepe Üniversitesi Beytepe kampüsünde bulunan, benim de öğrenciyken oldukça sık uğradığım, kampüste bayağı eski bir kafedir...city center ile hiçbir zaman rekabet içinde olmamıştır, çünkü ikisinin müşteri profili çok farklıdır...city center'a tikiler, kız ya da erkek düşürmeye, piyasa yapmaya gelenler, beycafe'ye ise rockçılar, aykırılar, gerçekten muhabbet isteyenler takılmıştır...ama çoğu kampüste bulundum, beycafe gibi bir ortam görmedim...
  2 ... infoman
 3. 3.
  bu cafe sık sık el değiştirir, bu yüzden her gittiğinizde başka başka çalışanlara rastlarsınız. Beycafe de yemek yenmeyeceğini beytepe kampusunde ikamet eden herkes bilir.. okuldaki bilumum rock camiasının genelde ders aralarını doom ve black metal eşliğinde çay içerek ve kağıt oynayarak gecirdiği, ve hala neden içki satılmadığını anlayamadığımız mekandır .*
  2 ... soulsick
 4. 4.
  Beytepe'nin yegane rock ve metal müzikdinlenen her nekadar pis bi ortam gibi görünsede içinde iyi muhabbet ve arkadaşlıkların yaşandığı bir kampüs kafesiydi. beycafe'de yemek yenir mi yenmez mi bilemem ama şu anda yemekleri aba piknik ortaklığı ile yapılıyor.her nekadar eski havasını yitirmiş olsada bilardo ve dart oynayabileceğiniz etraftaki bakışlardan rahatsız olmayacağınız ve özgürlüğünüzün tadını çıkarabileceğiniz cafe ortamı.
  (bkz: cafe ye yiğişmeye gelenler)
  ... cyda
 5. 5.
  müzik kutusu olduğu için metalci abi ve ablalarımıza durup durup kutuda var olan en arabesk şarkılar dinlettiğimiz mekan. iki bölümü vardır. birinde sigara içilirken diğerinde sigara içilmez ve hatta bilardo oynanaır.
  ... kelime
 6. 6.
  metalci ve rockçıların sigaralı bölümde takıldığı, ders çalışmak isteyenlerin ise sigarasız bölümde ikamet ettiği kocaman bir kafedir. bence beytepe deki en güzel kumrunun yapıldığı yerdir. ama döneri pek iş görmez . eskiden tavlanın parasız olduğu ama iki yıldır 52 kağıdının bile çay karşılığı verildiği. beytepe de olmasınsa rağmen kapitalizmin ağına düşmüş kafedir. ama tüm bunlar beytepenin en güzel ve sıcak kafesi olduğu gerçeğini değiştirmez.
  1 ... orijinal
 7. 7.
  derslere girmek yerine sabahın köründe mesken tutulan akşama kadar hiçbirşey yapılmadan sigara ve çay tüketilen sürü psikolojisinin kesinlikle olduğunun kanıtı yerdir.
  1 ... posee
 8. 8.
  bildiğin duman altı bir mekandır tilki çıkarılır sadece ve bitliler * bulunur içinde. hacettepenin vazgeçilmezlerinden.
  ... galaksitaksi
 9. 9.
  Yiyeceklerinin bir çoğunun bayat olduğu, bir arkadaşımın yediği pizzadan zehirlendiği mekandır efendim.
  ... molt
 10. 10.
  beytepe'de city center'ın aşağısında bulunan bir kafe.
  ... mindik