biseksüel olarak beyaz tenli ve esmer fark etmez diyorum. güzelse her şekilde güzeldir zaten.
edit:imla.
Sağlıklı olsun da gerisi mühim değil...
(bkz: cevabı ben değil yazarlarımız versin)

not : beyaz
Beyaz. Süt gibi. içine bir yemek kaşığı bal döküp içersin ya. Neyse daha fazla yazamayacağım.
zevkler ve renkler tartışılmaz.
kimi çifte kavrulmuş sever, hayalet gibi gezenleri sevmez. kimi de pamuk gibi bembeyaz ten sever.

ben burda kimi oluyorum.
benim sevdiceğimin yarıp geçeceği versustur.
Esmer tenli kızlar genelikle daha tüylü oluyorlar bilgilendirmek istedim.
Esmer kızlar daha vahşi oluyor bilgilendirmek istedim.
Esmer derken bile ağzınızın suyu damlar. Beyaz tenli de neymiş.
her türlü daha güzel olanın kazanacağı karşılaştırmadır. güzel ve tatlı olduktan sonra ve aynı zamanda yüzün çirkin olduktan sonra ten renginin hiçbir önemi yoktur.
ne kadar da ırkçısınız pis faşistler. sjjsskld
beyaz tenli, simsiyah saçları ve kaşları olan kız, ikisine de yımrıh atar.
Capslerin konuşması gereken v.s
Beyaz tenli kızın boynunu emmeyin.
Bir yerde duymuştum ve çok gülmüştüm.

Adamın biri hararetle anlattığı konunun sonunda ;

"E be kardeşim, ne düşünüyorsun. Ev yapacan tuğladan, am sikecen muğladan"
Esmer kızın yüzü Güzelse iyidir yoksa gece feneri gibidir. Beyaz tenli kız yüzü güzel olmasa bile teni tuval gibi olduğundan makyajla güzelleşebilir.
Esmerin adı sarışının tadı. Ya da sevişince hepsi aynı.
Genel olarak begendigim kizlarin cogu esmer oluyor ama bazi sarışın degil de acik kumrallar da cok tatli ve guzel gelebiliyor.
peki benim yerimin ne olduğunu merak ettiğim versus. Bembeyaz bir tenim var, saçlarım kahverengi, yazın güneşlendiğim zaman ilk iki üç gün kızarsamda sonra çok güzel bronzlaşıyorum. Ve tadaaa mis gibi esmer oluyorum. Yetmezmiş gibi saçımın rengi birkaç ton açılıyor ve saç uçlarım bildiğimiz sarı oluyor. Evet, garip. Bende çözemedim.
Mavi tenli na'vi kızları alır. Çünkü mavi seksapeldir tende...
Beyaz olan Hayata beş sıfır önde başlamıştır. Esmer yazık. Allah yardımcısı olsun.
Beyaz tenli kizlar herzaman ondedir cidden gunesten nasil koruyup kolluyorsunuz o ipeksi teninizi.