programın başında konukları görünce televizyonu kapatma sebebi olmuş program. evet.
jimmy fallon izle bi 15 yldr degisklik yok.
Ayşe öğretmen(!) denilen terör destekçisini telefona bağlamaları yüzünden 850 bin tl ceza yemiş olan programdır.

Adamları da suçlamıyorum.Her televizyon seyircisinin yaptığı gibi programdaki oyunculara soru soracaklarını sandılar ki 20 yıldır böyle işledi.Ne bilsinler kadının terör propagandası yapacağını?

En iyi çözüm şu doğudaki telefonlara cevap verilmemesi lazımdır.Zira aynı olay tekrar yaşanabilir.inşallah başkalarının ekmek paralarına da böyle zarar gelmez.

Solcuların tek yaptığı şey ülkeye zarar vermektir zaten.Başka bir şey bilmiyorlar.Sorarsan siyaset ne diye afallayıp kalırlar.

http://www.milliyet.com.t...-o-sozler-gundem-2186332/
artık yayından kalkmasını beklediğim dandik program. ananla telefon bağlantısı yaparsın artık. yıllardır kafamızı siktin.
Bu gece banttan yayınlanan program. Belki de 20 yıllık tarihinde bir ilk bu.
Bu aksam askindan biten mehmet her ne kadar esprilere konu olsada okudugu siir harikaydi fon muzikte mustafa ceceliden gelince. Uzuldum sozluk arkadas 6 aydir ask acisi cekiyor ustelik kizin soyledigi tek sey sıkıldım olmus. Allah sahibine bagislasin kizlara da vicdan merhamet versin.
kapanması gereken tv programı. hadi bekliyoruz.
Bu hafta bay geçen program. Haftaya artık.
20 seneden sonra kafa üstü cakilmaya baslayan program.

Bunda protestolar ve izleyicinin siyasi gorus gibi ikiye bolunmesi de etkili ama koskoca beyaz show yeni cikan butun yerli filmlerin kampanya icin gelip siktirip gittikleri bir program halini aldi.

Sezen Aksulardan ,Baris Mancolardan, Sakip Sabancilardan ,Lost'un en baba oldugu donemde getirttigi Josh Holloway'den Hande Dogandemir'in fazla konusturulmadi diye trip attigi bir programa donustu.
Yeni nesille spastiklere malzeme olmuş programdır. daha cacık olmaz. adam da olmaz.
cuma geceleri artık yayınlanmaması gereken talk show.
An itibariyle Başlıyordur. Uzun zamandır yoktu.

Edit: ne diye eksiliyorsun aslan parçası gelsene özele?
Artik kabak tadi değil acılı adana biberi tadi veren program.
bakalım yine pekakalı tatlı su solcuları programın içine edecekmi. merakla bekliyoruz efendim.
güldürmüyor. Skeçler röportajlar espriler yetersiz. Konuklar iyi olmayınca izlettirmiyor kendini.

Not : beyaz'ın saçma yalakalıkları da gözüme batıyor son zamanlarda. örn.: cengiz kurtoğlu'nun çorabını çekip "şereftir" demesi. E ama yok artık.
Kendimi bildim bileli sevgiyle izlediğim program, herşeye rağmen yine izlerim.
ayşe öğretmen midir ne boktur allah razı olsun piç etti güzelim programı. Sayenizde talk show değil konser gibi bi'şeye dönüştü.
Asla gitmeyi dusunmedigimiz sacma sapan yerli filmlerin yeni yetme oyuncularini mutlu etmeye calisacagina,bu geceki gibi Cengiz Kurtoglu,Ata Demirer gibi adamlari getirmeye devam etmesi gereken program.

Hande Dogandemir kaprisi cekecegimize Cengiz Baba dinleriz.
Ülkesinin çıkarlarını hendekcci masum maymunlara satmış şahsiyettir...
Şu anda gökhan töre'nin canlı performans gösterdiği televizyon programı. Bu işi Beyazıt Öztürk gerçekten güzel yapıyor. Buradan tebriklerimi yolluyorum.
banttan talk show izlemek garip birşeydir.
beyazın gereksiz yere uzattığı saçma iştir. bant yayın ne amına koyim.
cuma geceleri yayınlanan, yaklaşık 20 sezondur süren eğlence programı. son zamanlardaki terör olayları yüzünden iyice propagandası yapılmış bu sebepten izleyici kaybetmiştir. beyaz belli etmese de son haftalarda iyice kasıntı biri oldu. ara sıra canlı yayın yapmamayı tercih ediyorlar.
bir aralar beni de sıkmaya başlamıştı ama ara sıra seyrediyorum. hoşuma gidişi ya da sıkıcılığı konuklarla da alakalı olabiliyor.
cuma gününün verdiği yorgunluğa rağmen gece yarısı evlerimize enerji katabiliyorsa, ailecek gülebiliyorsak daha ne olsun ?

20 sene ... dile bile kolay değil ...

beğenmiyorsan kanal değiştirirsin, yada yatar uyursun ...
Konuklara bak hiZaye gel. Acun abisi rica etmiş. Git lan işine.
Edit: suzan abla lafımız sana değil.