1. 1.
  14 Şubat 2009 Fenerbahçe Hacettepe maçında görülmesi beklenen, ispanyolların teknik direktörü istifaya devet etme zımbırtısının sembolü(ymüş).

  dede istifa etmeyecek hatta bundan istifade ederek, tazminat için direnecektir.

  (bkz: fenerli olmak x olmaktan beter)

  fenerli olmasam da fb yönetimine ve teknik direktörüne, hatta galatasaray yönetimine ve tabi ki beşiktaş yönetimine bir de trabzon yönetimne sallamak istediğim mendildir. sebep sadece istifa değil göz yaşı ve salya sümüklerini silmeleri içindir. dışardan çok iğrenç gözüküyorlar. *
  -1 ... kechi
 2. 2.
  sanırım 23 ocak 2011 galatasaray sivasspor maçında bol bol gözücek olandır.
  ... rivne
 3. 3.
  birbirlerini delice seven düşman ailelerinin çocukları. ne var ki iki köy ve iki aile arasındaki düşmanlığın nedenleri net bir şekilde açıklığa kavuşmamasını konu alan 1955 yapımı, bir feridun karakaya filmi. başrollerde ruth elizabeth, fikret hakan, settar körmükçü, ahmet tarık tekçe, feridun karakaya bulunmakta.
  ... ejderham
 4. 4.
  new york sokaklarında bir elinde bean burger, öteki elinde light kola varken kulağında kulaklık ile dinleyince "işte şimdi ananı siktim" dercesine tokadı yapıştıran, yaşlı gözlerle burgeri dişlemenize neden olan aşmış eser. sabah sabah gençlik yıllarımı aklıma getirmiştir. yirmili yaşlarda; ananı sikeyim senin gurbet ! dedirtmişliği olan fevkaladenin fevkinde ibo şarkısı. (:

  edit: sabahın körünce kola ve burger ile sarhoş olan efsane neslin varlığının tecelli etmesine şahitlik eden yorumumsu.
  ... ilgilenmiyorum