bugün

Vallahi stres atıyorum gece gece. Ulan bizim evde konuşurmuşçasına rahat adamlar ya ahaha. Bu arada abdülkerim dışında hepsi eğlenmeye gelmiş gibi. Favorim tabiki rok ehehe.
ülkenin zeka seviyesini gösteren programdır.
"o yönetici" ne demek?
görsel
görsel
Yemin ederim kırıldım. Helal olsun asdfdadada.
Bu akşam bir başka çılgın atıyorlar.
-bu neyin kafasıymış ya
+sana bişey diyimmi hangover kafası bu
-hammı ver.
Gene komik olayların döndüğü program.
aq programı beyaz futbol değil sanki bjk futbol oldu.
bu gecede güldürecek türkiye'nin en iyi tv programı. evet.
saç boyası geyiği ile başlamış programdır.ozan tufan konusu geldiği an zirveye çıkabilir.
Hocam fışkırtacak mısın?
bu gece gene esiyorlar. evet.
ahmet çakar : bakın, beni tüm türkiye pür dikkat dinlesin şimdi.
sinan engin : eyvah eyvahh
ahmet çakar: bu fatih terim şerefsiz bir adam olsa '' ki asla öyle biri değil, aile yaşantısı ve ahlaki durumunu iyi bildiğim için söylüyorum, tamamen senaryo benim ki'' yani diyelim şerefsiz olsa. haysiyetsizin önde gidine falan olsa
rasim ozan : haydaaaaaaaaaaaaaaa
ahmet çakar: yahu diyelim diyorum. yani bu arda turan, caner, gökhan ve selçuk gibi oyuncuları milli takım kadrosundan çıkararak acaba diyorum mahsus yenilip istifa etmek ve iyi durumda olan galatasarayın başına geçip onu şampiyon yapmak isteyebilir mi? hani terim şerefsiz biri değil, bakın yanlış anlamayın, bunu yapar demiyorum, sadece kafamda seneryo bu.
abdulkerim durmaz : e hocam yapmazsa neden diyorsun
ahmet çakar: ben de bilmiyorum.

ulan hastayım bunlara ya.
http://www.youtube.com/watch?v=WjO9cLhBY8M

türk televizyon tarihinin en iyi programı. tekrarı bile güldürüyor lan böyle bir şey yok. rok efsane. evet.
birazdan başlayacak efsane program. evet.
O karar rezil bir programki izlemeden taşak geçilebiliyor. Ciddiye alınmamak adına Rasim, Ertem gibi figürlere sahip program.
Rok: aziz bu 'dicki' tutmalı dedim ama hata yapmışım aziz bu 'dick' i tutmasın.
dün aksam peter crought gibi bir efsaneyi adeta itin götüne sokan , futboldan anlamayan yorumcular.
Bi ara ahmet cakar studyodakilere serengeti, aslan, kurt cakal falan yakistirmasi yaparken apoya sen ceylansin demisti. Hassiktir lan demistim, kafayi fenerle bozmus hasta bi adamdan ceylan mi olur aq.dun gece gec saatte denk gelip baktigimda baya uzuldum apoya. Adamin tek dayanagi fener de gote gelince morali baya bozuk gorundu gozume. Hakkaten bi ceylan belirdi zihnimde. Yayinda veya arada rasimle de bi seyler oldu heralde, baya soguklardi. Sulalesinin fenerli olmasina dair demokratik gelenegini anlatirken de sicirdi gulmekten. Guzel adam bence ozunde. Rasim kasari karsisinda fazla durust, fazla saf. Bi cimbomlu olarak rasime cagrim bu abinin kalbini fazla kirmamasi. Tassak geciyoruz tamam guzel eglence de adami bazen siklemiyolar, kalbi kiriliyo bozuntuya vermiyo anliyoruz disardan. Ben uzuluyorum yapmayin siktirmeyin belanizi. Bugun dogum gunuymus pasta bile kesmediler ibneler yayinda. illa sivanacak biri mi olmasi lazimdi. Apoyu gerekirse gonderin ama rencide etmeyin. Fenerli ama yine de guzel bi abi, dogum gunu kutlu olsun.
yine şov yapıyorlar. evet.
ben size hemen özetini aktarıyorum arkadaşlar.

"Beyler şimdi bi saniye" - Ahmet Çakar
"Hocam ben sana bişey söyliyim mi şimdi
bak bi dakka" - Rasim Ozan Kütahyalı
"Hayır biz de yöneticilik yaptık abi
biliyoruz" - Sinan Engin
"Rasim bi saniye rasim susar mısın bi, bak sıra
sende değil rasim biraz sus ya" - Ertem Şener
"Şimdi arkadaşlarım uyardı ses çok üst üste
biniyomuş sırayla konuşalım arkadaşlar" -
Ertem Şener
"Ya bi sus Rasim ya bi sus yaa!" - Sinan
Engin
"Yüreği varsa bağlansın canlı yayına." -
Rasim Ozan Kütahyalı
memleketteki futbol kültürüne en layık futbol programı.
futbol programı dedim ama öyle değil.
seyretme gafletinde bulundum.
severek izlediğimiz programdır.
Türk televizyon tarihinin en gereksiz en seviyesiz en dalyarrak programı.