bugün

La ne sismani ne cirkini ..
Butun betuller ince hafif uzun boylu ve guzellerdir.
Ama en belirgin ozellikleri sinsiliklaridir.
Avlarina yavasca yaklasmis gibi gorunurler ama seni yaklastirirlar.
Kendi iclerinde ölçerler sizi .
Eger begenirlerse acik kapi birakirlar begenmezlerse malesef biraz yuruttukten sonra seni mesajlara bazen bir saatte bazen gorur mavi tik yapmazlar bir gunde anca cevap verirler.
Betuller cok fena olum cok..
Hepsi kitap okuma delisi. Fazla da çalışkandır.
Kıvırcık saçlı olur geneli.
betul denince aklıma gelenler; kibir, kendini beğenmişlik, yüzüne gülüp arkandan dediğini bırakmamak
saf gibi görünebilirler ama çevirdikleri oyunlarla şeytanın papucunu kaçırırlar birçoğu fesattır
hiç düşünmeden arkadaşlarını satarlar
herkes yanılmış. betül isimli kızlarla anlaşmak zordur. bulundukları ortamda yapmacık olurlar.

belki bir özge değildir ama betüldür.
Çok hislidirler.
sempatik, hoş bakışlı, kelimeleri tek tek anlaşılır konuşan, gözlüklü, tebessümüyle ikna eden, derslerinde çalışkan, ilk bakışta dikkat çekici güzelliği olmayan yalnız bir süre sonra göze güzel gelen, hafif düzey asosyal ve aranılan karekterdir.
Emoculuğun moda olduğu zamanlarda bazılarının emocu olmuşluklarına şahidim.
kıvırcık saçlıdır.
geneli ortalama üzeri zeki oluyorlar.
biraz da zıpır.
genelde kıskanç ve salak olurlar betül isimli kızları ezmesi kolaydır.
benim tanıdıklarım; güçlü karakterli, uzun, farklı ve özgür beyinliydiler.
sinsi olmaları ve menfaat uğruna tüm iyi niyetinlilerin niyetlerinin içine etmeleri.
biraz balık etli olmaları.
Akademii konularda başarılı ve çekici olmaları.
Uzun boylu ve esmer olurlar genelde yada bana öyle Betül'ler denk geldi.
Behlül isimli kızların diye okudum Allah affetsin. Gerçi ülkemizde ismet, Tuncay diye kız isimleri varken neden olmasın ki yani. Her an her şey olabilir.
Kısa olmaları.

Çevremde bir tane uzun Betül yok.
Çirkin ve tosbağa ve suratsız olmalı.
Yazarın yarası var.
3 betül tanıdım 3'ü de istisnasız iyiliksever insanlardı. Ortak özellik demek ki.