bugün

çok tatlı bir bayan.*
http://www.imdb.com/media/rm2442495488/nm0726360
leverage'deki rolüne cuk oturmuş, yüz ifadelerine kurban olduğum bağyan. evimin kadını çocuklarımın anası olur musun?
mimiklerine ve gözlerini hafif kısıp bakmasına hayran olduğum tatlı ötesi kadın.leverage'da çocuksu halleriyle dikkat çeken bir hırsız rolünde,ismi de parker.gelsin bizim evi de soysun hatta,ellersem şerefsizim gelsin ne var ne yok götürsün.
(bkz: senin canın sağolsun)
(bkz: ölürüm)
my name is earl dizisinin başrol oyuncusu jason lee den bir çocuğu olan aktristtir
Leverage izleme sebebim.O yüzündeki saflık,çocukluk beni kendimden geçiriyor,evleneceğim hatun böyle olmalı arkadaş.
(bkz: tapılası hatun kişi)
"yirim!" denebilecek leverage'teki parker rolüyle beni ekrana kilitleyen, gerçek hayatta da çok tatlı bir insan olduğumu gördüğüm 1978 doğumlu oyuncu, yapımcı, fotoğrafçı. resmen 20li yaşlarda gösterir ve bir anne olduğunu öğrendiğimde çok şaşırmıştım. leverage dışında struck adlı kısa filmdeki güzelliği ile de insanı büyüler.
bir yolunu bulup evlenmek istediğim insan. hayır melek. yok yok başka bir canlı formu. oasis'in she is love şarkısı sanki onun için yazılmış.
uğruna ölünecek muhteşem sevimli bayan melek artık herneyse.leverage i izleme sebebi aşık olunası kadın.

(bkz: yenir ki lan bu)
hastası olduğum leverageın haşin güzeli.
haddinden fazla sevimli insan demeye dilimin varmadığı varlık.
herkes gibi hastası olduğum aktris. leverage dizisinde ki performansı muhteşem ötesidir. lakin dizide ilk gördüğüm vakit bi yerden gözüm ısırıyor demiştim. meğer barney stinson ın 1x02 de götürdüğü hatun imiş.
tam umudunuzu kaybettiğiniz anda, bir gülüşüyle sizi dünyaya döndürebilen, dişilerin tanrıçası, erkeklerin tapınağı, gönüllerin sultanı, leverage'ın parker'ı olan oyuncu.
gözlerini kısıp öyle etrafı süzüyor ya. hah işte o hallerini yeruk.

görsel
uğruna ev araba satılası tatlılıkta kadındır. parker karakterini ondan daha iyi oynayacak bir kişi yoktur. bir insan bu kadar mı güzel gülümser be sözlük.
görsel
parker'dan sonra kendine o kadar yakışacak bir yol bulabilecek mi bilmiyorum ama ekrandan kaybolmaması gereken kişi.
ABD'li oyuncu. TNT televizyonunda yayınlanan Leverage adlı dizide Parker rolünü oynamaktadır.

Eski nişanlısı Jason Lee'den 8 yaşında bir oğlu vardır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Beth_Riesgraf