bugün

liberal demokrat partinin eski dobra ve sert başkanıdır. türk halkına pek bir saygım yoktur, ankara allah'ın belası bir yerdir gibi sözleriyle sivri dilini göstermiştir.

ben ne üzüleceğim? halkımız üzülsün ahahahah. efsane ya..
Adamın dibidir, TRT' ye çıkıp burayı 'da satacağım diyen koca yürekli liberal reistir, keşke en popüler olduğu zamanda iktidar olsaydı şuan çok farklı bir türkiyede yaşar olurduk, refah ve huzur dolu bir Türkiye hedefi vardı bu adamın ama artık liberal davayı cem toker' e devretmiş siyasi kariyerine son vermiştir.
Bize bunun gibi adamlar lazım
Erdoğan veya Kılıçdaroğlu gibileri değil.
Her ne kadar siyasette çok başarılı olmasa da çok dürüst birisi idi.
Ulu Önder Besim Tibuk El Kıbrısi Hazretleri.
Zamanında fetöyü ve siyasal islamcıları ılımlı islamı savunan monarşi yanlısı biri şüphesiz..
Delikanlı bir siyasetçidir.
.. bu uludağ sözlüğü de satıcaz...

ewed.
Adam kelime anlamıyla tam bir liberal.
Liboş değil.

Başka örneği de yok.

Bir sosyalist olarak tam zıttım belki de, türkiye ölçeğinde söylediği kimi şeylerde "ha siktir lan, doğru diyor herif!" Dediğimi bilirim.
Mehmet Şimşek'ten daha iyi bir hazine ve maliye bakanı olurdu
Orası kesin.
Değeri bilinmeyen bir insan. Fetö ve Siyasal islamcılar konusundaki fikirleri tam bir çöp olsada değeri yakında anlaşılacaktır..
adam 78 yaşında.
bunak morukları parlatıp durmaktan daha iyisini yapabilirsiniz.
Hazine ve maliye bakanı olması gereken kişi.
Bunun savunduğu köhne liberal zihniyet, tıpkı köhne komünizm gibi çökmüş bir ideolojidir.
Videoda rana hanım flört etmiş bana göre, besim tibuk da gelen ortayı gole çevirebilir miyim, diye ikili mücadeleye girişmiş.
sohbeti saran kafa adamdır.
göte göt der şerefsize şerefsizsin der.
pek sevilmez böyle tipler.

(bkz: merit otelleri)sahibidir.

bu arada vermişler romantik müziği adam ortama uymuş.
Hazreti Besim Tibuk flört ediyor...

https://www.youtube.com/w...hannel=UygarSayg%C4%B1nar
fetö'nün (o dönemki adıyla cemaat'in) gerçek yüzü henüz yeni yeni ortaya çıkıyorken yaptığı hatalı bir öngörüsü yıllar sonra tekrar tekrar gündeme getirilen eski siyasetçidir. aslında 2013 yılında yapmış olduğu yorum o zamanlar kimsenin umrunda olmamış, 2020 yılına gelindiğinde kktc cb'si ersin tatar (o esnada başbakan) tarafından gündeme getirilip kktc yargısı üzerinden soruşturma başlatılmıştır. zaten bu soruşturma da besim tibuk lehine sonuçlanmıştır. bu olayı temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp önümüze sunanlar, besim tibuk'un geçmişteki düşünceleri ile ilgili pişmanlığını belirttiği açıklamalarını ise görmezden gelmektedir.

https://www.youtube.com/watch?v=5y5cKPZICho
https://www.youtube.com/watch?v=Nd6boe1LAFk
yazmayı unutmuşum.

bitmiştir.
krakeri çıkartılabilir...
neşeli siyasetçileri özledik.
mükemmel adam ya.
oy vercem de beni de satar ve özelleştirir diye korkuyorum.
eğlencesine izlenilen ama fikirlerine katılınmayan birisi.

fikirleri saçma olsa da dürüsttür. trt yayınına çıkıp trt'yi de satacağım demiştir.
çok pratik bir zekası olduğu için en karmaşık gözüken problemleri bile en kestirme çözüm yöntemleri bularak çözebilen, bu vasfı çalışkanlığı ve şansı ile birleşince iş hayatında başarılı olmuş, fakat siyasi hayatında allahın belası cahil bir kesim * tarafından anlaşılamadığı için emellerine ulaşamamış liberal bakışlı emektar iş insanı. şu sıralar youtube'da (bkz: kanal serbesti)kanalında güncel konular üzerine değerlendirmeler yapıp kıbrıs'ta emekliliğinin tadını çıkarıyor.
bi ara trt'yi satacam diyodu keşke satsaydı..