bugün

Yenişafak: zaten dersleri kötüydü.
(haberin altında öğretmeni A.Z.:çok yaramazdı.)

Akit: Zamanlama manidar
(Bahsedilen çocuğun arkadaşlarına :"şu polislerin oradan geçeyim belki kafama bir şey atarlar" dediği öğrenildi. Valilik ölümüyle ilgili de provokasyondan şüpheleniyor.)
akit: zaten aleviydi.
http://www.sabah.com.tr/

sabah gazetesi şu anda "en hüzünlü karşılama" "bu acıya yürek dayanmaz" şeklinde bir başlıkla vermiş haberi. berkin için "iyi oldu" diyebilmek için sadece aşırı derecede vicdansız olmak yeterli değil, aynı zamanda da aşırı derecede geri zekalı olmak gerektiği için akit, haber7 vs gibileri haricindekilerden çok tuhaf manşetler beklemiyorum şahsen.

yanılırsam da, burası türkiye der geçerim.
Babası da fakirmiş zaten .

Edit:Tanrı fakirleri korusun geri kalanını hükümet koruyor zira .
akit: polislere taş atan terörist dün sabah öldü.
Akit: iki ekmek aldım eve gidiyorum..
malum orgutlere yandaslik yapan gazetelerin yarin maset skintisi yasamayacagi kesin. birgun, ozgur gundem, sozcu, aydinlik. kucucuk bir bedenin olumunu ballandira ballandira anlatirlar artik. nefret soylemleri de cabasi. ne o cocugun annesinin acisini onemserler ne de kucucuk bedeni. onemsedikleri tek sey yarinki tirajlar.
star
mit açıkladı: berkinin ölümüne sebep olan polis pensilvanyada görüldü. zaten fem dersanesi mezunuymuş.

Ntv:
yaşam hakkı diye bişeasdakjhıofejfklhuahha. yayınımıza nermin yurteri den oyun havaları ile devam ediyoruz sayın seyirciler.
elinde sapanla ekmek almaya giden çocuk, polisler tarafından mp5 marka silahla hunharca katledildi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar