bugün

Çocuğu öldüren yada öldürten annesi değildir.
uçkuruna sahip çıkamamanın cezasını çocuğuna ödeten bir kadın.
bir anne çocuğunu nasıl öldürtür. akıl alacak gibi değil.
inanmak istemediğim olay. bir anne yapamaz bunu. ne bileyim, servis şoförü falan yalan söylüyordur.
diğruysa eger, insanlığa güveni yok eden hadise.
Böylelerine fahişe deyince beni kınıyorsunuz.
iğrenç bir durum. açıkçası kadının ırkını merak ettim.
Olum ben ağlayasım geldi lan anasını öyle görünce. Şimdi dedim ki FAAY anasına be.
(bkz: günah işleme özgürlüğü)

servis şoförünü kocasına, kocasını da tüpçüye öldürtürse görev tamam.
Artık kıyametin kopması gerektiğini gösteren haberdir.

Allah'ım ne olur artık kopar şu kıyameti. Ben cehenneme gideceksem o da kabul. Yeter ki bunlar da cezasını çeksin. Her geçen gün dünya daha kötüye gidiyor.
gerçek ise en büyük acıları yaşasın. gerçi evlat acısından büyüğü yoktur. mecburen allaha havale edilmesi gerekiyor.
Belki hatırlarsınız 2009'da dilber fırtına olayı vardı. Onun tıpkısının aynısı. Hala bu tarz haberleri görmek üzücü.

Çocuğun mekanı cennet olsun.
iyice zıvanadan çıkmış, sekülerleşmenin zirvesine ulaşmış türkiye'den utanç verici son örnektir. bu insanlar nasıl böyle oldu düşünmek lazım. her şey amaca giden yolda seçim kazanacak hileleri bulup sonuca ulaşabilme kurnazlığı değildir. gerçek sonuç halkın geldiği bu son noktadır. toplum çökmüş halde.
kanım dondu öyle öyle bir şey varsa olmamalı öyle bir şey dedirtir.
idam cezasının aslında hak olduğunu gösteren kadındır. katili bilemem ama annenin de yaşama hakkı olmamalı...
annesi salıverilmiştir.
Ortada 10 yaşında bir çocuk var. 3 tane de yokluktan kıvranıp, beratcan'ın annesi olacak kadınla ilişkiye giren adam var. o kadına anne demeye dili varmıyor insanın.

aklıma muhammet fırtına adlı ufaklığı getirdi. Onun annesi de kendisini aşığıyla gördüğü için oğlunu öldürtmüştü. dilber fırtına olayı müge anlı'da çok konuşulmuştu.

bir anneyi, evladının ölümüne göz yumacak hale getiren şey: şehvet. Bu nasıl bir nefs? Nasıl bir arzu? inanılır gibi değil.

insan, diğer canlılardan aklı ve iradesiyle ayrılır. Keşke beratcan katledilmeseydi ve keşke akılsız, vicdansız, nefsine köle olmuş iğrenç varlıklar doğal seleksiyon ile elenselerdi.
kahreden olay. hani sen bir işe girmişsin ona eyvallah, ulan küçücük çocuğun ne günahı var?
Böyle bişey olamaz , olmamalı , bu kadar kirlenmiş olamayız ...
ahlaki çöküş değerli arkadaşlarım. başka bir sebebi yok.

önceden defaatle yazdım. yine söylüyorum.

ahlak olmazsa toplum çöker ki canlı gözlerimizle müşahade ediyoruz.

saygılar sunuyorum azizim...
allahın lütfedip annelik bağışladığı kadının anneliği haketmediğini göstermesi. kendi kanından canından birinin öllmesine göz yuman vahşi bir yaratıktan fazlası değil. yasak aşk yaşadığı adam dövüp bilincini kapattıktan sonra ölmesi için onu ortadan kaldır emrini veren şerefsiz bir ruh hastası. yatacak yeriniz yok ikinizin de allah belasını versin. türkiye nereye gidiyor, bu cinayetler ne zaman son bulur ne zaman tecavüz haberi görmeyiz bilmiyorum. her gün haberlerde 2 3 tecavüz ve cinayet görmeden gün normal geçmemiş hissine kapılıyoruz ve bu hiç iyi değil. ülkece en iyi psikiyatrlara görünmeliyiz ve bu servis kesinlikle bedava olmalı.
muhtemelen yalandır. hiçbir anne çocuğunu öldürtmek istemez. kadın suç işlemiş ama iftira atmayın. açık ve net.
Dünyanın ne hâle geldiğinin göstergesi işte. Çivisi mi çıktı, tersine mi döndü bilemiyorum.
Bir çocuk annesine güvenemeyecekse kime güvenecek? Diye bir soru da akıllardan geçmiyor değil.
ilginç ve üzücü.
Allah belasını bersin.
karı orospunun teki tamam, ama kadının dediğinin doğru olduğuna inanıyorum.

bence heriften ayrılmak istedi ve herif intikam aldı.

bence.
artık tüm türkiye'nin bildiği olaydır.

ee bu çocuk neden öldürüldü o zaman?
bir türkiye cumhuriyeti vakasıdır. şaşırtmamışdır.