bugün

Berat Albayrak tarafından kaleme alınan “Burası Çok Önemli!” cuma günü tüm kitapçılarda satışa sunulacak.

Burası Çok Önemli! - Enerjiden Ekonomiye Tam Bağımsız Türkiye Kitap Açıklaması;
Şunu çok net bir biçimde ifade edebilirim ki biz köprüyü geçtik.
EVET!
Türkiye Cumhuriyeti olarak biz artık köprüyü geçtik.
Çok da uzun bir süre kalmadı;
2030 yılını dahi bulmadan ekonomik ve refah düzeyi olarak ülke tarihinin en güçlü dönemine gireceğiz...
Kişi başı gelir, cari denge, istihdam ve üretim anlamında dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biri olma sürecimiz başlayacak.

yani diyor ki ben başarısız değildim, şu anki ekonomik duruma bakmayın bizi yine iktidarda tutun 2030 yılında dünya devi olacağız diyor.

Bir dahaki sefere kralsın be oğlum...

https://www.youtube.com/watch?v=e1xkSzWMbG0

https://www.mynet.com/ber...i-cok-onemli-110106923710
Arsızlığın, utanmazlığın Türk edebiyatına yansımasıdır.
best seller olur bu kitap.
ahaha troll başlık sandım geldim, gerçekten de böyle bir kitap geliyormuş.
bilal erdoğan'dan da anlamadım babacığım kitabı gelsin, öyle sadece berat'la olmaz. asfgjkadf.
(bkz: yeni resmi tarih is loading)
Kemalikler kitap felan okumaz. Açın onlara izmir marşı,
devrim yapacaklar.
saygıdeğer eski ekonomi bakanımız (!) sayın berat albayrak'ın çıkarmış olduğu (!) ekonomimizi kalkındıracak düzeyde olan (!) kitabın ismidir. (!) En kısa sürede alıp okumanızı tavsiye ederim. (!)
yanında çokomel hediye verilmiyorsa erector almaz.
tam bağımsız türkiye şiarıyla berat albayrak tarafından yazıldığı belli olan, turkuvaz kitap'tan çıkan ama fiyatı konusunda birkaç yere baktığım için farklılıklar gördüğüm kitap. bekliyoruz..
berat albayrak yaşıyor mu ya en son ekonomi bakanıydı. görmeyeli şair olmuş. zaar.
idefix'te 35 tl'den satışa çıkmış.
Bir kutu çokomel eşliğinde okuyabilirim...
aslında burası çokomelli demek istemiş kitabın adına.
Bunu okuyacagima kira hukuku kitabı alır okurum; raportör, dokumanter yanlarım kaslanir.

Bir insan içine sictigi ve bu sebeple miyonlarca insana zarar verdiği bir alanla ilgili hangi motivasyonla kitap yazmaya kalkar acaba? Ne iğrenç bir ülkede yaşıyoruz arkadaş! Bu topraklarda kim nasıl rezil olur, hangi durumda insan yüzüne çıkamaz hale gelir? başarısızlığı ve beceriksizligiyle bir ülke nüfusunun tamamını olumsuz etkileyen bir makamdan ayrıldıktan sonra bile büyük işlere imza atmış, ülke ekonomisini felaketin eşiğinden kurtarmış pozları kesmek tam da bizim insanımızın kalitesine denk bir gururlanma biçimi olabilir.
Kitabın çıkacağını duymuştum, bir süredir de merak ediyordum sanırım çıkar çıkmaz alıcam
Kitabın pr ı çok iyi yapıldı bu yüzden de ciddi bir merak uyandırdı. Ön satış ile sipariş verdim bakalım nasıl...
promosyon olarak çokomel verilecektir.
Bu ülke için atılmış her adımı, yapılan çalışmaları bugün günümüze kadar ulaşan sadece bizim değil tüm dünyanın dikkatini çeken başarıların anlatıldığı kitaptır. Berat Albayrak baştan sona her şeyi anlatmış, onun gibilere ihtiyacımız çok. Kitabı okumaya zamanı olmayanlar için sesli şeklini buraya bırakıyorum. https://youtu.be/XpNXrLh-D3I