bugün

vay arkadaş..

%89.542 bağyan olan sevgilidir..

alttan almanın sadece o anlamda bir cümle değil de özverili bir davranış olduğunun farkına varamamış sevgili olmakla beraber karşısındaki insanın tartışmadan kaçınmasına da dayanamayan sevgilidir.

kavga edildiğinde de '' senden nefret ediyoraam '' olsun '' ben telimi kapatyorum taam mıaa '' olsun '' çeşitli sövmeler (!) '' şeklinde olsun reaksiyona girer..

yok lan, olmasın.

ömür törpüsü kelimesinin mikronezyaca karşılığıdır.
manyaktır!...
salak mıdır nedir bilmem ama kesinlikle bayandır..
ağzını burnunu dağıt bir daha diyemez.
canı dayak isteyen sevgilidir.
ağzı burnu yer değiştirilmesi gerekli sevgiidir.
derhal sevgili sıfatını kaybetmesi gerekmektedir.
+ nalan sen bana üç kere vur ben sana bir kere tamam mı?
- git be manyak.
+ tamam o zaman sen bana altı kere vur ben sana iki kere.
- az önceki teklifinden pek farkı yok. vurmayacağım işte.
+ hadi ama nalan hiç kavga etmiyorsun, paslandım. yastığı tut bende yumruk atıyım yastığa.
- sanırım her, arkadaşlarla buluşuyorum ,dediğinde sorun çıkarmamalıydım.
keşke böyle olabilsek denilecek durumdur zira günde en az 2 kavga edilen ilişki türüdür bizimki bunu diyen sevgili harbi manyaktır.
aksiyon isteyen sevgilidir. monotonluktan sıkılmıştır.
ayrilmak icin sizin kavga etmenizi bekliyodur. bunu soyleyecek kadar cesareti olmadigi icin sizden medet uman ki$idir ayni zamanda da ..

+ ama a$kiiiim biz hic kavga etmiyoruuz.
-tamam ayrilalim gitsin.
+!?
hakikaten vardır böyle sevgililer, öncelikle onu açıklayalım. bizzat yaşamışlığımda vardır. uysal bir erkek iseniz, pek fazla kıskançlığınız da yoksa, sevgilinize bir insan olarak değer veriyorsanız, onu birazcık rahat bırakıyorsanız, belli bir süre o ilişki karşı taraf için çok rahat ve monoton geliyor. ondan sonra, arkadaşlarından kavga eden sevgililere bakıp, "ne kadar güzel, ne kadar romantik" diyor. oysa, orada çiftlerin tekme tokat kavga etmedikleri kalmış.

aslında burada işin daha alt katmanlarını görmek lazım. bu aslında, sevgili tarafından iletilen bilinçaltına bir sinyaldir. o an, bu sinyali algıladınız algıladınız. sonrası yaman iş. "yani bak, beni kavga edecek kadar umursa" demek istiyor. fikirlerini söyle, büyük çatışmalar olsa bile. eyvallah tamam. bunu da yapıyorsanız, amma velakin yapınız uzlaşmacı ise yani pek fazla kavgacı bir insan değilseniz, gene tatmin edemiyorsunuz. sonra aldatılıyorsunuz. ***
arsızdır..
(bkz: kaşınmak)
-nalan bak şurdaki grubu görüyon mu? hadi dalalım şunlara.
+ay saçmalama necati.
-niye ama ya ağızlarını burunlarını dağıtalım hadi.
+necati ben gidiyom.
-yaa benle niye kavgaya girmiyon sen. ne biçim sevgilisin lan sen.
bazen bunu dillendirecek şekilde yüzsüz versiyonlarına denk gelinebilen sevgilidir.

- kavga etmemenden nefret ediyorum!

bir şaka değil. gerçekten yaşanmış bir dialogtur.
bir kadini anlamaya calismanin dunyada bir erkegin kendine yapabilecegi en buyuk iskence olacagi hipotezinin ornegidir.
kavgayla orgazm oluyor demektir.
kavga etmek isteyen sevgilidir. aşırıya kaçılmamalıdır aynı sevgili doz aşımından sonra

- çok kafga ediyos berkcan ayrılalım.

diyebilir.
özlediğini elde etmek istiyorsan bas nikahı diye öğüt verilecek sevgilidir.
ilişkide aksiyon isteyen sevgilidir.
aranıyordur bu sevgili.
bok var sanki kavga etmede.. ediyosun da noluyo yar yine bana haram geceler senin için ağlıyorum tribine girmek haz mı veriyor sana. level atladığını falan mı düşünüyorsun, ilişkin daha mı heyecanlı oluyor, arkadaşım rahat mı batıyor sana?
ekşın mı arıyosun yolunda giden ilişkine; o dediğin yatakta olur anaam ancak.
dee get işine gücüne, gece gece..
Allah ıslah etsin denilesi sevgili..
bizzat başıma gelmiş olaydır. 2 hafta sonrada ayrıldık zaten.