bugün

(bkz: seni paramla döverim)

mal varlığını öne sürerek üstünlük kurmaya çalışan tiki kız sözü.

bunu söyleyen kız büyük ihtimalle Sennheiser marka kulaklık almıştır. modeli şu da olabilir. http://www.elmasepeti.com/product.php?pID=9827

bu kızın kulaklığına sahip olan birisi varsa sözlükte. on dakikalığına aha bakıyorum cebime. heh. 2 yeni türk lirası verebilirim. 10 dakkalığına lan.
(bkz: hanım içerden hidrojen bombasını getir)
(bkz: benim kulaklığım senin ipodunu döver bebeğim)
''sen geri zekalısın ben senden daha geri zekalıyım '' cümlesinin meali.
o kulaklıktan çıkan sesin çoğu kulaklıktan çıkan sesle mukayese edilmeyecek düzeyde kaliteli olduğundandır pahalılığın sebebi. ha b.k gibi paran varsa sorun yok tabi.
eee ? yada napiyim varsa ? şeklinde verilecek cevapla susmasına yol açılabilir.
büyük ihtimalle sözü geçen ipod, ipod shuffledır.
büyük ihtimalle o güzelim kulaklıkla murat boz dinliyordur. yazıklar olsun.
iyi güzel de onu çalıştırabilecek kapasite var mı sende? sorusuyla elemanın devrelerine bir bardak suyu boca etmiş olursunuz. deneyiniz.
bu tek kulaklığın garantisi beş senedir. ilk arızada şayet tamir imkanı yoksa eve kargo ile yenisi gönderilir. kullanıcı hatası varsa üçte biri bir bedel ödenir. ama bu güzellik sadece yurtdışından yapılan alışverişlerde geçerlidir. türkiye'deki namussuz disbiritör international warranty'i kabul etmez. ama tüketici masasından ihtarname gönderir, ticaret mahkemesinde dava açmakla tehdit ederseniz buçuk buçuk gönderir. hatta bir üst modeli gönderir. kulaklarınız bayram eder.
(bkz: hmm bende de hindistan cevizi gibi taşak var)
+benim senin aldığın ipod fiyatına kulaklığım var olm !
-eee ne olmuş? gidip senin yerine zıçıyo muymuş, ayaklanıp? ya da vizelere mi giriyomuş senin yerine ??
+ ...
- ipod'un bile yok olm... ipod fiyatına kulaklık alsan ne yazar...
+o da doğru abi...
-git vizene çalış bebeğim!
+...
(bkz: kazık yemekle övünmek)
kişi durduk yere söylemiş ise görgüsüzün önde gidenidir, bir şey vesile oldu da söylediyse yine de görgüsüzdür. (bkz: aşağılık kompleksi)
the jay leno show da da harry potterdeki okul müdürü * filmin galasına gidince arabasını karşılayan adama

benim arabam senin evinden daha pahalı, saatim de arabandan daha pahalı *

(bkz: komik olay anlatamama yeteneği) *