bugün

(bkz: swh) Yersen ...
görsel
Tam palavracı sözü. Her haltı ye kalbim temiz. Evet.
çoğu insanın ağzında sakız olan laftır. inanın bu lafı kullananların çoğunun kalbi zifiri karanlık.
namaz kılmak istemeyen müslüman bahanesidir.
Sizi adam bilip açıklama yapanda kabahat

(bkz: Rızkımı veren hüdadır kula minnet eylemem)
bir avuntu cümlesidir.
ablamın kaynanasının sözü.
ablamın kayın validesi namaz kılmıyor ve böyle düşünüyor. ben önceleri kalıplaşmış söz olduğunu bilmiyordum.
kendi kendini öven kişi benim gözümde hiçtir. bırakın o kadar iyiyseniz başkaları övsün sizi.
benimki değil. ewed
son 20 yıldır bu çıktı. hristiyanı müslümanı fark etmiyor.

"ben bu günahı işledim ama benim kalbim temiz" çok duyar olmuştum son yıllarda.

ama teolojik olarak o yeterli değil veya aklamıyor işlemiş olduğun bir günah olduğu gerçekliğini.
benim kalbim kötü, yaramaz biriyim diyen birisi bu dünyada hiç yaşamadı(!)
bu kadar temiz kalpli insan (!) içinde binlerce adiliği yapan kim diye sormaya gerek yok!
Ama yersen...

Hade ordan len...
kimse benim yogurdum eksi götüm kara demez.
(bkz: ben şeytanım)

(bkz: şeker portakalı)
Tatlısu Müslümanlarının en çok söylediği sözlerden biri.
Ana gerçekte öyle olmuyor.
Benim kalbim de temiz değil, nasıl olacak bilmiyorum…
her türlü zinayı yaptıktan sonra nasıl olsa benim kalbim temiz deyip geçiştiren insanlara uyuz oluyorum. eğer gerçekten müslüman isen: 3 rekat namaz kılırsın, kuran okursun, zinadan uzak durursun dinin kurallarına göre yaşamıyorsan zaten sen cehennemliksindir. e ozaman cennet cehennem varsa ölünce zaten tüm yakınlarınla birleşeceksen neden hemen ölmüyorsun? dediğimiz zaman bir cevapları yoktur çünki tam olarak inanmıyorlar.

başlık kilit.
destek entrysi yazacaktım da başlık kilitmiş. tüh.
Evli insanlarla zina yapmadıktan sonra, evliyken eşinizi aldatmadıktan sonra içki de için, zina da yapın. Her türlü kurtarırsınız. Allah'a, Kuran'a inanın gerisi kolay.
Kibir şeytanın en sevdiği günahtır. Bir de benim kalbim temiz diyerek kibirlenmek bilemedim.