bugün

kendini vatansever sanan bir kesim cahilin, kendileri gibi düşünmeyen herkese çamur atma durumudur. halbuki sorsan vatanın için ne yaptın diye, cevap veremez... ancak emin olun ki, zaman bizim şahidimiz olacaktır.

benim gibi düşünmüyorsun, o zaman israil yanlısısın...
benim gibi düşünmüyorsun, o zaman vatan hainisin...
benim gibi düşünmüyorsun, o zaman cahilsin...

evet... siz vatanseversiniz, bizse vatan haini!
insanın zaman zaman kendi gibi düşünmediğini hatırlayınca absürt sonuçları ortaya çıkan felsefe. o zaman şöyle dememiz gerekir, ben dahil hepiniz boksunuz.

(bkz: bunu okuyorsan)
(bkz: faşizm)
hayatın gerçeğidir maalesef.
başlığı açıp ilk entry'yi girenin bile yazdıklarına bakılınca kendi gibi olmayanların bok olduğunu düşündüğü görülebilir.
bir çok anti-akp mensubunun felsefesidir. ben sizin entarileriniz yalancısyım.
(bkz: boksun bu dünya)
fikir yoksunu insan felsefesi. bu insanlar genelde okumaz. fakat asıl yazık olan bu felsefe sahibi bir çok aydının olması ülkede. sen düşünmeyen adama nasıl aydın diyorsan..
(bkz: boksun ama iyisin hakkini vereyim)
az yumruk yiyerek, çok yumruk atıp maçı kazanmaktır. adamı öldürmeye çalışmayacaksın. sen ona düşmanın gözüyle değil, meslektaşın gözüyle bakacaksın.

-boksun felsefesi çok derindir. ama nerdee sende anlayacak kafa. benim gibi düşünmüyorsun değil mi? yakıp yıkmak derdindesin. lanet olsun.
insanın zavallılığını kanıtlayan felsefedir. genelde demokrasinin varlığını g.tüne göre yorumlayanların felsefesidir. son günlerde seçim dolayısıyla, 'oyunu x'e verene y girsin' , 'z'yi destekleyen aptaldır.' şeklinde hayat bulmaktadır. sakınınız.
'benim gibi düşünmüyorsun öyleyse öl' felsefesinin zamanla yumuşayarak günümüze gelmiş halidir. zamanında bu ülkede az cinayet işlenmemiş, az adam öldürülmemiştir. bıçak sırtıdır bu felsefe her an 'öl' şekline dönüşebilir. unutmayın lan geçmişinizi.
heh işte bunlar hani kendi görüsündr olmayan ve her Müslümana çomar diyen beyinsizler.