bugün

Seninki sevgi değil kanka takıntı haline getirmişşin.
gerçekten duyuldu ise söyleyeni ancak duyulmayıp duyulmuş gibi söyleniyorsa bu yalanı söyleyeni silkmenin gerektiği söylemdir.
30 küsür yaşındayım hiçbir atatürkçünün bunu dediğini görmedim. Ama yüce allah cc ye şirk koşan çok çommy gördüm.
Atatürk deyince hemen dini sokuyor araya bizim milletimiz bu millet arap seyhinin içinde altınlarla sefa sürdüğü kabeye allahın evi diye putculuk yapıp tavaf yapsın,
Biz Türkler Tanrının Türk olduğu diyarlardan geliyoruz.
çomara , koyuna nasıl bakıyosam aynı bakış açısıyla bakarım
(bkz: bakayım vallahi gerizekalı).
ideolojiyi güçlendirmek için yazılmış bir cümle.
atatürkçü kılığındaki çomar beyanı.
orospu çocuklarının öyle sandığı, öyle lanse ettiğidir.

milletin sümüklü peçetelerini yiyip, karınızı kızınızı feda edip, başkasına din öğretmeyin efendiler.
Haykıra haykıra söylenen ifade.
atatürk bana tapın diyordu zaten iyi tapmalar, boş beleş adam sözü.
(bkz: oha)
insanları evet vermeye teşvik etmek için açılan başlıklardan biridir itibar etmeyiniz.
Atatürk-ü ekber.
kutsal kitap da anayasa mı yoksa nutuk mudur kardeş?
troll kafasında bir kaç yazarın saçmalamasıdır.

hiç bir laik türkiye düşünürü ve atatürk sevdalısı atatürk'e allah sıfatını takmaz. onu peygamber ya da ilah ilan etmez.

o ancak ve ancak çomar zihnin bir ürünüdür.
Atatürk akıl fikir versin diyerek tepki verdiğim söylemdir.
Şöyle Atatürk'e hakaret etmek için Atatürkçü kılıfına girenlere götümle gülüyorum.
Kimi paraya kimi mevkiye tapan şu amına kodumun dünyasında bir tercih meselesi ayrıca Allah özel isimdir Tanrı demelisin dostum.
Allahı özel isim sanan cahiliye dönemi araplarını göstermiş başlık.
FSm ciyim ben. Spagetti canavari icin her sey.
Yahu istersen ayakkabı çekeceği senin tanrın olsun sıkıntı değil de şu entry sonuna alenen yazman oldukça itici duruyor.
Kemalist kesimin son çırpınışları. Zaten rahmetlide haz almazdı islamdan. (bkz: ikre bismirabbike safsatası)
muhtemelen düşük zekalı yobaz bir amipin kendini atatürkçü göstererek atatürkçüleri karalamak adına söylediği söz.
küçük bir itiraftır.
Şüphesiz ki bir kafir sözüdür.

Alemlerin rabbi olan yüce zeus'u reddetmenin yeri dinimizde yoktur.

Edit: "inançsızların mutlak sonu tartarusun ebedi suretinde acı içerisinde kahrolmaktır."
Nasa suresi/12. Ayet.