bugün

sex sells adlı parçalarının popüler olduğu grup.
ing. çıkar.
(bkz: benefit relationship)
moon beam isimli ürünü nefistir.
san francisco kokenli kozmetik markasi.
rimelleri harika olan kozmetik markasi. ayrica posietint diye hem allik hem ruj olarak kullanilabilen, bir ruj icin acayip pahali ama muhtesem olan bir baska urunu de vardir.
reklam sektöründe; ürün faydası.
ingiliz rock müzik topluluğu hatta efsane topluluklardan jethro tull' ın 1970 yılında çıkardığı albüm.
renkli nemlendiricisini gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim kozmetik markası.
(bkz: friends with benefits)
ürünleri kalitelidir diyene kafam girsin. benefit'in allığını, fondötenini ve bir farını aldım. ikisi de 2 saat içinde görünmez oldu. hele allık, yarım saate uçtu gitti. ayrıca yanaklarımda kabartılar yaptı. cilt tipimden de bahsedeyim, hani şu entry yazdığımız fon var ya, o beyazlıkta. ve çok hassas.

hello flawless oxygen wow diye yeni bir fondöten çıkardılar. ve ben bunu almak gibi bir hata yaptım ki çöp resmen. o kadar para vereceğinize gidin maybelline'nin bir fondötenini alın. hem daha uygun, hem daha iyi performans. şöyle ki fondöteni sürünce yüzünüzde ağırlık yapıyor, ve cilt renginizle uyum sağlamıyor. nasıl tonlar yapmışlarsa, resmen suratım beyazdan turuncuya döndü. fondöten olduğu 100 metre öteden belli. saçma sapan bir şey. beğenmedim cicişler.
fayda, çıkar, yarar anlamındaki ingilizce isim.
lys-5 2013 sınavındaki ilk soruda aranan cevaptır ayrıca.
Rimel eyeliner ve aydınlatıcı ürünleri dışında çok ultra bir etkisi olmayan marka. Girls meet pearl ü de bir dönem bağımlılık yapmıştı. Ancak bu gece beni hayal kırıklığına uğratan marka. Zaten sürekli şu yeni türeyen güzellik hesaplarıyla reklamın dibine vuruyordu. instagramda binlerce takipçin varsa viral inin parasını alırsın biraz reklam yapar hediyeler alırsın bu işler artık bu şekilde işlemeye başladı. Ancak bu gece yaptıkları akıl alır gibi değil online olarak eyeliner yarışması düzenleniyor ve kazanan arkadaş göz kalemiyle yaptığı uygulamayla kazanıyor. Binlerce insanın katıldığı bir etkinlikte insanlar salak yerine konuyor. Hani çok cahil birinin yönetmesi lazım o sosyal medya hesaplarını. Ben şahsen artık hiçbir ürününü kullanmayacağım. Gidip flormardan kalem alıp süren insanlara ürün satmaya çalışsınlar artık. Göz var nizam var. insanları salak yerine koymak ne demek.
google'da bile zar zor bulabileceğiniz çok özel grup.

sex sells şarkısı lise yıllarımın derinliklerine atar beni.
bir amarigan makyaj markası.
kaliteli olduğunu düşünürdüm eskiden.

meğer McDonalds, Britney spears gibi bi amerikan imzasiymis bu haberim yokmuş.
amarikadan yararlı ne çıktı ki şimdiye kadar?
kullanmayı bırakınız efenim.
Kalitesiz bir makyaj markası. Çok ciddiyim youtuberlerin öve öve bitiremedikleri ürünler bile son derece adi ve içerikleri berbat.

Illa bir markaya para vermeniz gerekiyorsa aşağı yukarı aynı maliyette olan urban decay/ too faced/ mac/ make up for ever ürünlerini öneririm.
En azından ten ürünleri on kat daha iyi.

Hatta Thebalm bile bu markadan daha iyi.

Edit: benefit ekibi komple aramızda sanırım.
The balm a bu markadan iyi diyen olmus ortadan ikiye bolunup ters takla atti korneam resmen suaaaaan. Aayy neyse.

Kesinlikle cok iyi bir marka. Maskarasi bronzeri alligi hatta primeri falan gayet guzel. Evet allah icin pahali ona diyecek bi seyim yok.

Primerin adini unuttum kizlar be neydi o yesil kutulu siyah kapakli her neyse o nyxin photo finish mi ne varya ona benziyo. Yapisi yani kadifeligi. Sephoralarda satiliyor benefit alabilirsiniz. Ben fransadan almistim ilk rimelini acikcasi allah carpmasin ama nasil bi rimelse bazini surmeden bi boka benzemiyor gerci kirpiklerim cok duz ve az belkide ondandir.
they are real maskarasının üzerine saatlerce konuşabileceğim marka.
hayatımdaki düzenlemelerin üçüncü adımı olarak yöneldiğim bi marka. ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmiyor, tercih sebebim de tamamen budur. kalitesi başka bi sözlüğün konusu.

görsel
ing. fayda, kâr, yarar.
Bazı ürünlerinin muhteşem olup bazı ürünlerinin nasıl bu kadar kalitesiz olduğuna anlam veremediğim marka.
Bir kısım içerik üreticileri bu markayı boykot ediyor? Nedenini bulamadım? Bilen var mı? Öğrenelim bakalım ne yemişler.
güncel Önemli Başlıklar